توضیحات هلال احمر درباره نحوه ورود محموله 2میلیون دُزی واکسن کرونا

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، خبرنگاران : محمد حسن قوسیان مقدم درباره میزان محموله واکسن کرونای وارد شده توسط این مجموعه در صبح امروز، گفت: آخرین محموله واکسن کرونای خریداری و تحویل گرفته شده از سوی جمعیت هلال احمر 2 میلیون دُز است اما به دلیل محدودیت های پروازی صبح امروز فقط یک میلیون دُز آن به دستمان رسید و مابقی محموله هم با پروازی دیگر از کشور مبداء به ایران خواهد رسید.

توضیحات هلال احمر درباره نحوه ورود محموله 2میلیون دُزی واکسن کرونا

به گزارش به نقل از ایسنا، سخنگوی جمعیت هلال احمر درباره محموله واکسن کرونا که صبح امروز وارد کشور شد، شرح داد و گفت: به دلیل محدودیت حمل بار، پرواز صبح امروز یک میلیون دوز واکسن به کشور رساند و مابقی محموله نیز با پروازی دیگر به کشور خواهد رسید.

محمد حسن قوسیان مقدم درباره میزان محموله واکسن کرونای وارد شده توسط این مجموعه در صبح امروز، گفت: آخرین محموله واکسن کرونای خریداری و تحویل گرفته شده از سوی جمعیت هلال احمر 2 میلیون دُز است اما به دلیل محدودیت های پروازی صبح امروز فقط یک میلیون دُز آن به دستمان رسید و مابقی محموله هم با پروازی دیگر از کشور مبداء به ایران خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه علت تفاوت در میزان خرید محموله و آنچه که صبح امروز به کشور رسیده است تنها محدودیت میزان حمل بار در پرواز است، اظهار کرد: وزارت بهداشت نیز تا به امروز محموله های 100 هزار دُزی واکسن وارد نموده است و ما یک میلیون دُز واکسن وارد کردیم، یعنی 10 برابر محموله ای که هربار وارد می نمایند.

وی تاکید نمود: بنابراین به دلیل محدودیت حمل بار، پرواز صبح امروز یک میلیون دُز واکسن به کشور رساند و مابقی محموله هم در گمرک تحویل ما آماده است تا با پروازی دیگر به کشور برسد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: ما درگیر ادامه خریدها هستیم و فعلا نمی توانیم جزئیات بیشتری از نوع خرید، کشوری که خریداری کردیم و... ارائه دهیم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1162

به "توضیحات هلال احمر درباره نحوه ورود محموله 2میلیون دُزی واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات هلال احمر درباره نحوه ورود محموله 2میلیون دُزی واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید