آمده بودم موهایم را ببافم منتشر شد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، به گزارش خبرنگاران نویسنده در این کتاب، داستان زنی را توضیح می دهد که از یک سوی در چنبره آیین ها و سنت های پوسیده گذشتگانش گرفتار شده و از سوی دیگر باید تحقیر خانواده همسرش را تاب بیاورد. او می کوشد تا خود را از این شرایط غمناک رها کند و راهی به سوی رهایی بجوید.

آمده بودم موهایم را ببافم منتشر شد

آ. مانت آنسای می خواست نوازنده پیانو گردد، اما در هجده سالگی دچار یک بیماری ناشناخته شد که او را تا مرز زمینگیر شدن پیش برد. به همین دلیل به نوشتن روی آورد که تحرک جسمانی کمتری احتیاج داشت. ماحصل اولین تجربه آنسای در این عرصه، رمانی شد به نام آمده بودم موهایم را ببافم که ناگهان نام او را به عنوان نویسنده ای ششدانگ بر سر زبان ها انداخت و به کتاب پرفروش نیویورک تایمز بدل شد. شیکاگو تریبون هم آن را به عنوان یکی از کتاب های برتر سال انتخاب کرد. اما اتفاق مهم دیگر، انتخاب آمده بودم موهایم را ببافم به عنوان کتاب منتخب باشگاه کتابخوانی اپرا وینفری بود که حتی بر زندگی آنسای اثر گذاشت. خودش می گوید: در اواخر سی سالگی، سلامتی ام به طرز چشمگیری بهبود یافت. این بهبود عمدتاً حاصل تغییر دارویم بود که پول آن را با حق التألیف های بعد از برگزیده شدن از سوی باشگاه اپرا، پرداختم.

نشریه بوستون گلوب درباره این رمان نوشته است: اولین بازی تماشایی و حیرت آور یک نویسنده... آنسای با دقت و توانایی ذهنی عجیبی می نویسد.

آمده بودم موهایم را ببافم در 264 صفحه و با قیمت 40 هزار تومان به کتابفروشی ها راه یافته است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 611

به "آمده بودم موهایم را ببافم منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمده بودم موهایم را ببافم منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید