شروع داوری عکس های دوره اول کارگاه خیابان ولیعصر

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، شهر: دبیر اجرایی کارگاه عکاسی دیدار با خیابان ولیعصر گفت: در حالی که داوری نهایی دوره اول کارگاه دیدار با خیابان؛ مجالی برای بیان عکاسانه خیابان ولیعصر روز یکشنبه انجام می گردد، فراخوان کارگاه دوم با عنوان دیدار با خیابان؛ زندگی روزمره خیابان ولیعصر منتشر شده و این رویداد نیز از 15 فروردین به مدت 2 هفته برگزار خواهد شد.

شروع داوری عکس های دوره اول کارگاه خیابان ولیعصر

زهرا رضی، دبیر اجرایی کارگاه عکاسی دیدار با خیابان ولیعصر در مصاحبه با خبرنگار شهر درباره این کارگاه با اعلام اینکه دوره اول کارگاه دیدار با خیابان؛ مجالی برای بیان عکاسانه خیابان ولیعصر هفته پایانی خود را پشت سر می گذارد، گفت: بنابر تصمیم دبیرخانه، راهبرهای کارگاه تا روز آدینه (هشتم اسفندماه 1399) از میان عکس های نهایی شرکت نمایندگان گروه خود، مجموعه ها و عکس های منتخب را به دبیرخانه معرفی می نمایند.

او افزود: دبیرخانه در روز یکشنبه یازدهم اسفندماه جلسه داوری و انتخاب را با حضور اعضای شورای راهبردی برگزار نموده و مجموعه های منتخب معرفی خواهند شد.

به گفته رضی؛ این در حالی است که فراخوان دوره دوم کارگاه دیدار با خیابان؛ زندگی روزمره خیابان ولیعصر در دو بخش تخصصی عکاسانه اندیشیدن و طراحانه اندیشیدن در تاریخ بیست و هشتم بهمن ماه منتشر شده است و این کارگاه از تاریخ دهم اسفندماه شروع می گردد.

او ادامه داد: شروع کارگاه دیدار با خیابان؛ زندگی روزمره خیابان ولیعصر با رویدادی مبتنی بر بازسازی شهری خواهد بود. این رویداد ده روز به طول می انجامد و هدف از آن شناخت بیشتر خیابان ولیعصر و کشف لایه های گوناگون آن است.

رضی اضافه نمود: در انتهای این رویداد شرکت نمایندگان نهایی برای ادامه کارگاه انتخاب خواهند شد. بخش دوم کارگاه نیز از تاریخ 15 فروردین و به مدت 5 هفته شروع می گردد. در این مدت هریک از شرکت نمایندگان مبتنی بر دغدغه خود و با راهبری راهبرهای کارگاه به بیان عکاسانه خیابان ولیعصر از نگاه خود می پردازد.

دبیر اجرایی کارگاه عکاسی دیدار با خیابان ولیعصر گفت: راهبری شرکت نمایندگان این دوره از کارگاه به عهده بهنام صدیقی، مهدی وثوق نیا و محسن یزدی پور است.

فراخوان کارگاه عکاسی دیدار با خیابان از 5 دی ماه و مهلت ارسال آثار تا 20 دی بود که حدود 80 نفر در این فراخوان شرکت کردند. در تاریخ 22 دی از میان 80 نفر 21 نفر انتخاب شدند. منتخبان در طول 6 هفته از خیابان ولیعصر عکاسی کردند.

خبرنگار: سمیرا امیرچخماقی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 994

به "شروع داوری عکس های دوره اول کارگاه خیابان ولیعصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع داوری عکس های دوره اول کارگاه خیابان ولیعصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید