آث میلان به جمع مشتریان سردار آزمون اضافه شد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، در ماه های اخیر خبرهای زیادی از علاقه باشگاه ناپولی ایتالیا برای جذب سردار آزمون در رسانه های ایتالیا، روسیه و ایران منتشر شده است. علاوه بر ناپولی، خبرهایی از تمایل وستهام و اورتون انگلیس و سویا و اتلتیکو مادرید اسپانیا نیز منتشر شد ولی تا به امروز ناپولی تنها باشگاهی بوده که به صورت مستمر کار جذب سردار آزمون را پیش برده است.

آث میلان به جمع مشتریان سردار آزمون اضافه شد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

با این حال سایت کالچو مرکاتو ایتالیا شب گذشته خبر جدیدی را در ارتباط با آزمون منتشر و اظهار داشت باشگاه آث میلان هم به جمع مشتریان آزمون اضافه شده است.

این سایت خبر خود را از علاقه آزمون به ترک روسیه بعد از هشت سال شروع کرد و نوشت: آزمون در مصاحبه اخیر خود اظهار داشت از علاقه ناپولی خبر دارد. سردار گزینه جیونتولی برای خط حمله ناپولی است و جذب این بازیکن برای افزایش کیفیت خط حمله مفید است اما زنیت این بازیکن را به سادگی از دست نمی دهد. آزمون یک سرمایه مهم از باشگاه زنیت است.

مذاکره با زنیت برای هیچ تیمی آسان نخواهد بود. پیغام این باشگاه بلند و واضح به تمام مشتریان آزمون اعلام شده است: پیشنهادی کمتر از 30 میلیون یورو را قبول نمی کنیم. ناپولی متقاعد شده که می تواند آزمون را جذب کند اما سهمیه بازیکنان غیر اروپایی این باشگاه پر است. البته لوزانو (مکزیکی) می تواند جایش را به بازیکن ایرانی بدهد.

بخش پایانی این خبر به شروع کار باشگاه آث میلان برای جذب آزمون اختصاص دارد. کالچو مرکاتو نوشت: در حال حاضر این یک آنالیز محسوب می گردد. فالی رمضانی (مدیر برنامه مقدونیه ای سردار آزمون) مذاکراتی را با روسونری انجام داده است. آث میلان جویای شرایط آزمون شده است اما در هفته های آینده معین می گردد که آیا این اظهار علاقه به مذاکره واقعی می انجامد یا خیر. رمضانی با رالف رانگ نیک ارتباط بسیار خوبی دارد که این موضوع مورد توجهی خواهد بود. ناپولی در حال حاضر برای جذب آزمون جلوتر از سایر تیم ها است اما در عین حال میلان هم -به این سمت- در حرکت است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 502

به "آث میلان به جمع مشتریان سردار آزمون اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آث میلان به جمع مشتریان سردار آزمون اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید