کشتی مازندران نباید قربانی تسویه حساب گردد، تغییرات باید منطقی باشد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مصطفی میرعمادیان با تاکید بر حفظ سلامت و عدالت در فرایند انتخابات رئیس هیات کشتی استان مازندران به خبرنگاران گفت: متاسفانه در حال حاضر همه چیز تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته و تمامی امور به تعویق افتاده، اما امیدوارم انتخابات هیات کشتی استان مازندران با توجه به اهمیت و حجم کاری بالای این استان هر چه زودتر برگزار گردد.

کشتی مازندران نباید قربانی تسویه حساب گردد، تغییرات باید منطقی باشد

وی توضیح داد: مهمترین خواسته اهالی کشتی استان این است که انتخابات به گونه ای برگزار گردد تا هیچگونه شائبه مهندسی شدن بوجود نیاید. خوشبختانه اداره کل ورزش استان و همچنین فدراسیون کشتی توجه و دقت ویژه ای به این موضوع دارند و تمام سعی متولیان بر حفظ صحت و عدالت در فرایند انتخابات است.

مربی سازنده کشتی مازندران در واکنش به بعضی تغییرات اخیر در بدنه اجرایی هیات کشتی گفت: اینکه سرپرست یک مجموعه طبق آئین نامه می تواند دست به تغییرات در بدنه اجرایی بزند یا خیر، بحثی است که اطلاع چندانی از آن ندارم، اما به شخصه معتقدم مجموعه ای که تا به امروز به خوبی کار نموده و فرایند رو به رشدی داشته، نباید دستخوش تغییر و تحولات گردد. طبیعتاً اگر در جایی نقطه ضعفی وجود دارد باید رفع و تغییرات در آن قسمت اعمال گردد. ضمن اینکه هیچکس منکر تغییرات منطقی و سازنده نیست.

میرعمادیان ادامه داد: کشتی مازندران سال گذشته 6 ملی پوش در رده نوجوانان، 7 ملی پوش در جوانان و 5 ملی پوش در رده بزرگسالان داشته که این موضوع نشان می دهد کادر فنی این تیمها به خوبی توانسته اند به مسئولیت خود بپردازند. مطمئناً برای رسیدن به این نتایج مطلوب، خیلی از مربیان و عوامل دیگر زحمت کشیده اند و تا حد امکان نباید این مجموعه کادر فنی را تغییر داد.

وی خاطر نشان کرد: اگر قرار باشد کشتی مازندران همچنان در اوج باشد و بتواند نفرات پرتعداد خود را در سطوح ملی حفظ کند، باید کار را با تعامل و همکاری پیش برد. مطمئناً تسویه حساب های شخصی در این فرایند به صلاح کشتی مازندران نیست و متولیان کشتی این استان قهرمان پرور باید به شدت از این موضوع پرهیز نمایند. به ویژه در این مقطع زمانی که ما باید بزودی انتخابات هیات کشتی را برگزار و سکاندار این رشته مدال آور و پرافتخار را معرفی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 490

به "کشتی مازندران نباید قربانی تسویه حساب گردد، تغییرات باید منطقی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی مازندران نباید قربانی تسویه حساب گردد، تغییرات باید منطقی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید