کسب درآمد با موبایل در لیگ بیمه آپ

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، اپلیکیشن آپ به منظور کسب درآمد هموطنان از راه خرید بیمه نامه، کمپین لیگ بیمه را کلید زد.

کسب درآمد با موبایل در لیگ بیمه آپ

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت، در این طرح که به فرهنگسازی بیمه یاری شایانی می نماید هر شخص حقیقی بدون داشتن دفتر کار و هزینه های معمول آن، می تواند به عنوان بازاریاب بیمه، درآمد کسب کند که این موضوع در شرایط شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بعضی کسب و کارها، قابل توجه است.

در لیگ بیمه آپ که تا آخر اسفند ادامه دارد، به ازای خرید هر فقره بیمه نامه علاوه برجایزه نقدی، امتیاز نیز دریافت می نمایند. مجموع امتیازات نیز در سرانجام لیگ به شانس های قرعه کشی تبدیل می گردد. بدین ترتیب هر 100 امتیاز یک شانس برای برنده شدن در قرعه کشی 100 میلیون تومانی آپ خواهد بود و حتی با خرید یک فقره بیمه نامه، شانس شرکت در قرعه کشی محفوظ است؛ این قرعه کشی در سرانجام لیگ و بین تمامی افرادی که در این لیگ، محصول بیمه ای خریده اند انجام می گردد.

جایزه 100 میلیونی

بر اساس این گزارش، امتیاز هر نوع بیمه نامه در هنگام خرید به کاربران نمایش داده می گردد و می توان با خرید محصولاتی که امتیاز بیشتری دارند، مجموع امتیازات را افزایش داد تا شانس دستیابی به جوایز ماهانه برای سه نفر با بیشترین امتیازات بیشتر گردد؛ جوایزی که رقم های 20، 50 و 100 میلیون تومانی دارند.

از سوی دیگر، میزان مبلغ جایزه ماهیانه، 30 درصد مبلغ بیمه نامه هایی است که توسط هر نفر خریداری شده. به عنوان مثال اگر نفر اول ماه در مجموع 90 میلیون تومان بیمه نامه خریده باشد، 30 میلیون تومان و اگر 450 میلیون تومان بیمه نامه خریده باشد، سقف جایزه نفر اول یعنی 100 میلیون تومان را از آن خود می نماید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 996

به "کسب درآمد با موبایل در لیگ بیمه آپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب درآمد با موبایل در لیگ بیمه آپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید