کالدرون: بعضی می خواهند تمرکزم را به هم بزنند، حقیقت را در اینستاگرام می گویم!

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، من از شرایط امروز تیم خیلی راضی هستم. برخی از سختی ها طبیعی بود که وجود داشته باشند و برخی مسائل هم غیر عادی بود ولی با آن روبرو شدیم. خوشحالم جانشین مربی ای هستم که موفقیت های زیادی برای تیم به ارمغان آورده است.

کالدرون: بعضی می خواهند تمرکزم را به هم بزنند، حقیقت را در اینستاگرام می گویم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواستار این است که بازی فردا مقابل نساجی را پیروز شوند تا نیم فصل را با موفقیت پشت سر بگذارند.

به گزارش ایسنا، گابریل کالدرون در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل نساجی مازندران در چارچوب بازی معوقه هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: برای ما هر بازی یک فینال است. همه بازی ها سخت است و طبیعی است همه می خواهند در برابر ما پیروز شوند. ما با نهایت احترام به تیم مقابل دوست داریم این بازی را با پیروزی تمام کنیم و نیم فصل را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

او درباره قراردادش با پرسپولیس گفت: این اتفاقی است که شش ماه پییش افتاده است و نمی خواهیم درباره آن صحبت کنیم و فقط می خواهم به بازی فکر کنم.

او درباره برنامه هایش برای پرسولیس گفت: من از شرایط امروز تیم خیلی راضی هستم. برخی از سختی ها طبیعی بود که وجود داشته باشند و برخی مسائل هم غیر عادی بود ولی با آن روبرو شدیم. شادم جانشین مربی ای هستم که موفقیت های زیادی برای تیم به ارمغان آورده است. اینکه فلسفه جدیدی به تیم بیاید زمان می برد. وقتی شما مسئولیت تیمی را بر عهده داشته باشید که قبلا قهرمان بوده، آوردن فلسفه جدید زمان بر است. رابطه خوبی بین و من و بازیکنان وجود دارد و من از این بابت شادم. ما هدف مربی قبلی را دنبال می کنیم و آن این است که قهرمان شویم. من این چالش را پذیرفتم چون می دانستم این بازیکنان وقتی سه بار قهرمان شدند می توانند قهرمانی چهارم را به دست آورند.

سرمربی پرسپولیس درباره گلایه هایی که از باشگاه دارد اعلام نمود: متاسفانه کسانی هستند که حقیقت را بیان نمی نمایند. من در این مدت سکوت کردم چون می خواستم به کارم ادامه دهم و روی هدفم متمرکز باشم. هدف من ایجاد یک تیم جدید بود و به خاطر این از مسائل شخصی خود حرف نمی زنم. آنها می خواهند تمرکز من به هم بخورد و باعث نگرانی من شوند. بعد از بازی در این رابطه بیشتر حرف می زننم چون بازی پیش برای من در اولویت است. من شش ماه کوشش کردم که تیم ثبات داشته باشد و ما به این هدف رسیدیم.

او ادامه داد: من این را نمی پذیرم که باعث عدم رضایت من بشوند. من دوست دارم به کارم در تیم ادامه دهم و شرایطی را مطرح خواهم کرد. ما یک تیم عالی داریم و برای ادامه کار احتیاج به چند بازیکن و یک سازمان دهی جدید داریم. من آرامش خود را حفظ کردم و آنها نتوانستند آرامش من را به هم بزنند. فردا می خواهیم یک شادی خوب را به طرفداران بدهیم. ما شادی های تیم را در بازی های بیرون از خانه داشتیم. ما با نهایت احترام به تیم حریف می خواهیم بازی را ببریم و طرفداران خود را شاد کنیم.

او درباره مطلبی که در صفحه اینستاگرامش منتشر شد و اینکه شایعه شده بود شخص دیگری صفحه او را مدیریت می نماید گفت: صفحه شخصی من توسط خودم و پسرم کنترل می گردد. ترجمه فارسی آن مطلب هم با تایید من اجرا شده است. متاسفانه دروغ هایی گفته می گردد که من با مردم فاصله بگیرم. من از طرفداران می خواهم صفحه شخصی من را دنبال نمایند. من حقیقت را آنجا بیان می کنم. باعث تاسف است که این دروغ بچرخد که شخص دیگری صفحه من را مدیریت می نماید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 149

به "کالدرون: بعضی می خواهند تمرکزم را به هم بزنند، حقیقت را در اینستاگرام می گویم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: بعضی می خواهند تمرکزم را به هم بزنند، حقیقت را در اینستاگرام می گویم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید