انتها کار خانم دکتر قلابی پس از 10 سال در تهران

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ دو زن را که بدون هیچ سابقه و مدرکی خود را پزشک معرفی نموده و طبابت نموده بودند، دستگیر کردند.

انتها کار خانم دکتر قلابی پس از 10 سال در تهران

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، حدود دو ماه پیش بود که شکایتی از فعالیت غیرقانونی و اقدامات مجرمانه بک پزشک زن به پلیس آگاهی ارجاع شد و در پی آن ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و به مطب این پزشک مراجعه کردند.

با آغاز تحقیقات مأموران که با مجوز قضایی انجام شد، این زن که خود را پزشکی حاذق معرفی نموده بود، آغاز به تناقض گویی نموده و همین موضوع شک مأموران را بیشتر کرد و به همین دلیل از وی درخواست مدارک نظام پزشکی و تحصیلی شد، اما این زن ادعا کرد که هیچ کدام از این مدارک را به همراه ندارد.

با دستور مقام قضائی مطب این زن مورد آنالیز قرار گرفته و در جریان آن مجوز طبابت زنی 32 ساله به نام ناهید کشف شد که معین شد این مدرک جعلی است. به همین دلیل نیز این زن دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد که در جریان آن به جرم خود اعتراف کرد و گفت که مدرک را از یکی از دوستانش گرفته و با آن اقدام به تاسیس مطب نموده است. همچنین در تحقیقات بعدی معین شد که این زن تنها با اصول بوتاکس آشنا بوده و هیچ تخصص پزشکی ندارد.

با کسب این اطلاعات و با دستور قضایی عملیات برای دستگیری زنی که مدرک جعلی را در اختیار متهم قرار داده بود، آغاز شد که در جریان آن، این زن 38 ساله نیز در مطبش واقع در محدوده میدان شهدا شناسایی و دستگیرشد؛ اما در جریان تحقیقات معین شد که او نیز فاقد هرگونه تخصص پزشکی است و حدود 10 سال است که با عنوان پزشک فعالیت نموده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت با تایید این خبر گفت که برای هر دو متهم پفراینده ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم و کشف دیگر جرائم احتمالی و شاکیان در اختیار ماموران پایگاه 5 پلیس آگاهی قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 233

به "انتها کار خانم دکتر قلابی پس از 10 سال در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها کار خانم دکتر قلابی پس از 10 سال در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید