ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی شد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، رئیس جمهور با صدور حکمی ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی را به عنوان مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی منصوب کرد.

ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی شد

به گزارش خبرنگاران، ماموستا عبدالسلام کریمی، متولد سال 1346، فرزند شهید، دانش آموخته دکترای زبان و ادبیات عرب و دارای گواهی افتا و اجتهاد از طرف مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سال 1370 است.

فرماندار شهرستان دیواندره به مدت 5 سال، رئیس دانشگاه های پیغام نور مریوان و سنندج به مدت 5 سال، معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی سازمان آموزش و پرورش استان کردستان به مدت 5 سال، مدیرکل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کردستان و مدیر مرکز تخصصی علوم اسلامی امام شافعی سنندج از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی وی است.

متن حکم سید ابراهیم رئیسی به این توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ماموستا جناب آقای دکتر عبدالسلام کریمی

نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، روحیه انقلابی، مردم داری، پاکدستی و فسادستیزی، قانون مداری و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی با پیگیری موثر و بهنگام مسائل مربوط به امور اقوام و اقلیت ها، در ایجاد وحدت، همدلی و انسجام بین اقوام گوناگون و مذاهب مختلف و پیشبرد اهداف دولت در چارچوب قوانین و مقررات کشور مجدّانه کوشا باشید.

توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم در امور اقلیت ها، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سیدابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1336

به "ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید