شب های روشن چراغ پردیس کتاب اصفهان را روشن نگاه داشت

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در اصفهان، در شرایط رکود و قرنطینه پاییز و در مرکزی مانند سیتی سنتر اصفهان که اعمال محدودیت ها شدید بود، چراغ پردیس کتاب این شهر خاموش نماند.

شب های روشن چراغ پردیس کتاب اصفهان را روشن نگاه داشت

به گفته مدیر داخلی پردیس کتاب اصفهان، سه کتاب شب های روشن، ذهن حواس جمع و آیشمن در اورشلیم در لیست سه کتاب نخست پرفروش های پردیس قرار داشته اند.

نوید مسائلی در گفت وگو با خبرنگار ایبنا فهرست پرفروش ترین کتاب های پردیس کتاب اصفهان را در فصل پائیزن به ترتیب زیر گفت:

1. شب های روشن

2. ذهن حواس جمع

3. آیشمن در اورشلیم

4. مغازه خودکشی

5. پیگیر اخبار نباشید

6. جستارهایی در باب عشق

7. اصل گرایی

8. جنون قدرت و قدرت نامآغاز

9. من، شماره سه

10. عادت های اتمی

کتاب شب های روشن از داستایفسکی، داستانی درباره خاطرات یک رؤیاپرداز است. داستان این رمان کوتاه هم مانند بیشتر داستان های داستایفسکی از زندگی خود او مایه گرفته است. داستانی که اگر زندگی نامه داستایفسکی را خوانده باشید، می دانید به نحوی زندگی اش کرده است. عنوان کتاب به یک پدیده فیزیکی اشاره دارد. در تابستان، در نواحی شمالی کره زمین نزدیک به قطب شمال، به علت زیادی عرض جغرافیایی شب تا صبح هوا مثل آغاز غروب روشن است.

درباره کتاب دوم این لیست که بیشتر کتابی انگیزشی است، باید گفت نیر ایال نویسنده کتاب ذهن حواس جمع دلیل اصلی عدم تمرکز افراد را تنها به فناوری و ابزارهایی مانند تلفن همراه و اینترنت ارتباط نمی دهد. او معتقد است که عوامل بسیار مهم تری وجود دارد که باعث برهم خوردن تمرکز افراد می شود.

در کتاب ذهن حواس جمع خواهید آموخت که چگونه با تکنیک هایی می توان بر روی محرک های خارجی مانند تماس ها و پیام های تلفنی مدیریت داشت و از موضوع اصلی منحرف نشد. یکی از راه کارهایی که در کتاب ذهن حواس جمع برای تمرکز بیشتر ذکرشده حل وفصل اختلافات و مشکلاتی است که با دیگران دارید. اغلب ما در طول کار به یاد آخرین مشاجره ای که با مدیرمان و یا یکی از اعضای خانواده مان داشته ایم، می افتیم و یادآوری همین موضوعات باعث عدم تمرکزمان می شود.

کتاب پرفروش بعدی آیشمن در اورشلیم: گزارشی در باب ابتذال شر نوشته هانا آرنت، نیز کتاب پرفروش رتبه سوم این کتاب فروشی است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 894

به "شب های روشن چراغ پردیس کتاب اصفهان را روشن نگاه داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب های روشن چراغ پردیس کتاب اصفهان را روشن نگاه داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید