کوشش ترکیه برای احیای بازار روسیه و ایران در 2015

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، ترکیه که درسال 2014 پیروز به جذب نزدیک به 40 میلیون گردشگر خارجی شده، همچنان درتلاش است با کاهش قیمت هتل ها و بسته های حمایتی از سفرهای هوایی بازار منطقه ای خود را حفظ کند.

کوشش ترکیه برای احیای بازار روسیه و ایران در 2015

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ بروشور سه لتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش دیلی الصباح ترکیه که درسال 2014 پیروز به جذب نزدیک به 40 میلیون گردشگر خارجی شده، همچنان به کوشش برای بازیابی بازارهای از دست رفته ایران و روسیه و دولت های مشترک المنافع است که به دلیل بروز مسائل و تحریم های مالی اتفاق افتاده است.

گردشگری ترکیه درتمامی 13 کشورمشترک المنافع فدراسیون روسیه و دیگر کشورهای همسایه چون ایران، بازار فعال دارد که این رقم به معنی جذب ده میلیون گردشگر تنها از این منطقه و از نظرمالی به ارزش 8 تا 9 میلیون دلاردرآمد است. بنابراین با توجه به بروز مسائل مالی وکاهش ارزش پول به ویژه روبل در این کشورها سعی دارد با بسته های حمایتی این بازارها را احیا کند.

بسته یاری های سوختی به گردشگران روس و ایرانی به میزان 6000 دلار برای هر هواپیما که از این کشورها به ترکیه بیاید یکی از این اقدامات است. این بسته حمایتی از ماه آوریل و مه 2015 شروع می گردد. مجموعاً در سال گذشته 10.4 میلیون گردشگر از این کشورها به ترکیه سفر کردند که 4.4 میلیون نفر آن ها روسی بودند.

منبع: الی گشت
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 190

به "کوشش ترکیه برای احیای بازار روسیه و ایران در 2015" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش ترکیه برای احیای بازار روسیه و ایران در 2015"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید