تغییر زمان برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، اتحادیه فوتبال اروپا طرح تغییر زمان برگزاری دیدارهای مهم ترین تورنمنت باشگاهی اروپا را تصویب کرد.

تغییر زمان برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه بیلد آلمان، در ادامه تغییرات ساختار در شیوه توزیع سهمیه های لیگ قهرمانان اروپا که هفته پیش توسط یوفا اعلام شد، اتحادیه فوتبال اروپا اکنون از اعمال بعضی تغییرات در زمانبندی برگزاری این بازی ها خبر داده و قرار است که جدول زمانی جدیدی برای بازی های این تورنمنت در نظر گرفته گردد.

در حال حاضر بازی های لیگ قهرمانان اروپا - منهای بازی هایی که در اروپایی شرقی مانند روسیه و قزاقستان هستند - رأس ساعت 20:45 به وقت اروپای مرکز (23:15 به وقت تهران) برگزار می شوند اما یوفا به منظور جذب بینندگان تلویزیونی بیشتر در قاره های آسیا و آمریکا و افزایش فروش حق پخش خود در نظر دارد بعضی از بازی ها را ساعت 19 و بعضی دیگر را ساعت 21 برگزار کند (21:30 و 23:30 به وقت تهران).

طبق خبر بیلد، برگزاری بازی های لیگ قهرمانان اروپا با جدول زمانی جدید از فصل 19-2018 شروع می گردد، همان فصلی که تغییرات اجرا شده در سهمیه بندی لیگ های اروپایی اعمال خواهد شد. پخش دو نوبتی بازی های لیگ قهرمانان اروپا در طول شبانه روز به یوفا برای فروش بیشتر حق پخش بازی هایش یاری و شرکت های تلویزیونی بیشتری را برای عقد قرارداد با اتحادیه فوتبال اروپا ترغیب خواهد نمود.

این اولین تغییر در زمان برگزاری بازی های لیگ قهرمانان اروپا از فصل 10-2009 که فینال آن در عصر یک روز شنبه برگزار گردید، محسوب می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 262

به "تغییر زمان برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر زمان برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید