اسکندری: وفایی قرارداد 800 هزار پوندی با اسپانسر چینی داشت

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، رییس فدراسیون بیلیارد، بولینگ و بولس گفت: در رقابت های قهرمانی آسیا بیش از 30 اسنوکر باز پیروز به کسب بر یک بالای 50 شدند و همین نشان از سطح بالای رقابت ها دارد.

اسکندری: وفایی قرارداد 800 هزار پوندی با اسپانسر چینی داشت

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

هاشم اسکندری در گفت وگو با خبرنگاران، درباره قهرمانی مقتدرانه تیم ملی اسنوکر ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در تبریز و کسب سه مدال از این مسابقات، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی آسیا که در تبریز برگزار گردید از سوی فدراسیون دنیای و آسیایی درجه A را کسب کرد که این یعنی ایران بهترین میزبانی را داشته و در بالاترین سطح رقابت ها را برگزار نموده است. در رقابت های قهرمانی آسیا بیش از 30 اسنوکر باز پیروز به کسب بر یک بالای 50 شدند و همین نشان از سطح بالای مسابقات دارد.

رییس فدراسیون بیلیارد ، بولینگ و بولس درباره حرف و حدیث ها مبنی بر سطح پاینی رقابت ها و عدم حضور اسنوکر بازان برتر آسیا در قهرمانی آسیا به میزبانی تبریز، گفت : در این مسابقات اسنوکر بازانی از تایلند که پیش از این در بین حرفه ای ها بودند حضور داشتند و نفرات فزونی از کشورهای هند، پاکستان و هنگ کنگ آمده بودند و حتی تیم میانمار که قهرمانی دوره گذشته را در کارنامه داشت با تیم اصلی به تبریز آمده بود و به نظرم این صحبت های حاشیه ای و برجسته نکردن قهرمانی تاریخی ایران، کم لطفی نسبت به زحمات اسنوکر بازان تیم ملی است.

اسکندری اظهار کرد: برای اولین بار بود که اردوهایمان را بسیار حرفه ای آغاز کردیم و اسنوکر بازان بیش از شش ماه در اردوها و تمرینات حاضر بودند. در طول این مدت جدا از اعضای کادر فنی، روانشناسی، پزشک ورزشی و پزشک تغذیه در کنار بازیکنان تیم ملی بودند و مجموع این موارد باعث کسب چنین پیروزیتی شد.

رییس فدراسیون بیلیارد ، بولینگ و بولس درباره برنامه ها و تورنمنت های پیش روی اسنوکر بازان در امسال، بیان کرد: مهم ترین و نزدیک ترین رقابت پیش رو مسابقات زیر 21 سال قهرمانی دنیا در چین است که باید بازیکنان از چند روز آینده تمریناتشان را آغاز نمایند تا در نهایت سه اسنوکر باز راهی این مسابقات گردد. تمام کوششمان را می کنیم تا امثال حسین وفایی ها را پرورش دهیم تا پرچم ایران را همواره در اوج ببینیم.

اسکندری درباره حسین وفایی که در بین اسنوکر بازان حرفه ای فعالیت می نماید و انتقاداتش در رابطه با عدم حمایت اقتصادی از سوی اسپانسران داخلی و پرداختن تمام هزینه های سفر از جیب خودش، گفت : در برخی از رشته های یک فدراسیون دنیای حرفه ای و یک فدراسیون دنیای آماتور وجود دارد که در رشته اسنوکر فدراسیون ایران عضو فدراسیون دنیای آماتورها است. در درجه اول باید تاکید کنم که اصلا مجوز هزینه کردن در بخش حرفه ای ها را نداریم. در وهله دوم هم باید اشاره کنم که اسنوکر بازان حرفه ای درآمد بسیار خوبی دارند. حسین وفایی با یک اسپانسر قراردادی 800 هزار پوندی داشت که تقریبا معادل هفت میلیارد تومان می گردد و زمانی که چنین اسپانسرهایی هستند به حمایت اقتصادی از طرف اسپانسرهای داخلی نیست و در مسابقاتی که وفایی در این سال ها شرکت نموده مبلغی در حدود یک میلیارد تومان جایزه گرفته است و وفایی همان گونه که در بخش آماتورها در دنیا درخشید باید در بخش حرفه ای ها نیز با کوشش فراوان به درجات بالا برسد. در سطح حرفه ای ها در هر فصل 500 هزار پوند جایزه اسنوکر بازان تعلق می گیرد و اگر وفایی در طول سال بتواند در چند مسابقه برنده گردد مبالغ خوبی را جایزه خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 108

به "اسکندری: وفایی قرارداد 800 هزار پوندی با اسپانسر چینی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکندری: وفایی قرارداد 800 هزار پوندی با اسپانسر چینی داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید