چگونه نام کاربری را در اسنپ چت تغییر دهیم؟

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، بسیاری از افراد مدتی پس از ساخت پروفایل در اسنپ چت و فعالیت در این پلتفرم مایلند تغییراتی در اسنپ چت خود ایجا کنند، ولی از روش های انجام این کار آگاهی ندارند.

چگونه نام کاربری را در اسنپ چت تغییر دهیم؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، تغییر نام شما در اسنپ چت می تواند بسیار ساده باشد فقط کافیست وارد ابزار ویرایش شده و تغییرات دلخواه خود را ایجاد کنید.

بیشتر بدانید:

آیا فیس بوک زیر سلطه دونالد ترامپ است؟

اتهام سنگین دونالد ترامپ علیه اسنپ چت

چرا اسنپ چت من کار نمی کند؟

دو روش برای تغییر نام کاربری اسنپ چت و شناسه کاربری منحصر به فرد برنامه شما وجود دارد. گزینه اول تنها زمانی کار می کند که برای اولین بار حساب اسنپ چت خود را تنظیم کنید، زیرا برنامه به طور اتوماتیک نام کاربری را برای شما ایجاد می کند، اما در این مرحله گزینه تغییر آن را به شما می دهد. اگر دوست دارید یک نام کاربری منحصر به فرد داشته باشید می توانید در این مرحله از گزینه مذکور استفاده کنید.

پس از تنظیم حساب اسنپ چت، تنها گزینه شما برای دریافت نام کاربری جدید تنظیم یک حساب کاربری جدید است. اما با این روش دوستان، فعالیت ها و تنظیمات خود را گم می کنید، اما این تنها گزینه ای است که در اختیار دارید؛ بنابراین اساساً تغییر نام کاربری اسنپ چت بدون از دست دادن حساب خود غیرممکن است. با این وجود، شاید به دنبال تغییر نام صفحه نمایش اسنپ چت خود باشید که هم امکان پذیر است و هم بسیار آسان.

اگر می خواهید نام نمایشگر اسنپ چت خود را تغییر دهید، این کار بسیار آسانی است و احتمالاً کمتر از یک دقیقه وقت شما را به خود اختصاص می دهد (مگر اینکه بخواهید نام طولانی خود را انتخاب کنید). در برنامه اسنپ چت در تلفن خود، از صفحه اصلی (که چهره شما را نشان می دهد) بر روی نماد نمایه خود در بالا سمت چپ کلیک کنید. با این کار شما به حساب کاربری خود وارد خواهید شد، اکنون روی نماد cog در سمت راست بالا کلیک کنید.

اکنون در منوی تنظیمات هستید، جایی که می توانید نام نمایشگر و نام کاربری خود را مشاهده کنید. برای تغییر نام صفحه نمایش خود، به سادگی با نام Name در فهرست، فقط آن را انتخاب کنید. در مرحله بعد شما به یک جعبه متن منتقل می شوید که می توانید نام نمایشگر جدید را وارد کنید. هر نام دلخواه خود را وارد کنید و دکمه سبز ذخیره را فشار دهید دوباره به منوی تنظیمات منتقل می شوید و نام شما تغییر می کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 588

به "چگونه نام کاربری را در اسنپ چت تغییر دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه نام کاربری را در اسنپ چت تغییر دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید