هواپیمای زمین گیر MD شرکت هواپیمایی کیش با همت متخصصان داخلی به چرخه پرواز بازگشت

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، هواپیمای زمین گیر MD شرکت هواپیمایی کیش با همت متخصصان داخلی به چرخه پرواز بازگشت.

هواپیمای زمین گیر MD شرکت هواپیمایی کیش با همت متخصصان داخلی به چرخه پرواز بازگشت

ابوالفضل اسناوندی اظهار کرد: هواپیمای بویینگ MD با شناسه ثبتی EP-LCM و ظرفیت مسافری 149 صندلی پس از گذراندن مراحل تعمیرات موتور و انجام چک سنگین، بهسازی و نوسازی کامل کابین، بهبود سیستم روشنایی داخلی و نصب سیستم SSPRAM بار دیگر به چرخه عملیاتی این شرکت بازگشت.

وی با بیان اینکه این هواپیما با کوششهای متخصصان داخلی به چرخه پرواز بازگشت، اضافه کرد: این هواپیما با زحمات و کوشش های شبانه روزی مهندسان تعمیر و نگهداری، صلاحیت پرواز و تدارکات فنی این شرکت و مشارکت مراکز تعمیراتی داخلی با اورهال و تهیه 2 دستگاه موتور به ناوگان عملیاتی کیش ایر اضافه شد.

مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش ادامه داد: در رشد و توسعه گردشگری کیش و تقویت مسیرهای پروازی این جزیره تمامی کوشش خود را بکار خواهیم گرفت.

وی با اعلام اینکه آماده سازی و بازآوری هواپیماهای زمینگیر شده در دستور کار شرکت هواپیمایی کیش قرار گرفته است، اضافه کرد: آخرین هواپیمای زمینگیر ناوگان MD کیش ایر با رجیستر EP-LCJ نیز به چرخه عملیاتی باز خواهد گشت و بدین ترتیب پرونده هواپیماهای MD زمینگیر کیش ایر بسته شده و کلیه هواپیماهای این تایپ در این شرکت فعال خواهند شد.

اسناوندی گفت: این شرکت در مجموع دارای چهار فروند هواپیمای MD-82 با ظرفیت هر کدام 149 صندلی و 2 فروند هواپیمای MD-83 با ظرفیت هر کدام 156 صندلی است که با اتمام فرآیند اورهال و بازآوری این ناوگان، هر هواپیما بطور میانه با انجام روزانه هشت پرواز، ظرفیت جابجایی هفت هزار و 200 مسافر را خواهد داشت.

منبع: همگردی
انتشار: 3 مهر 1402 بروزرسانی: 3 مهر 1402 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1772

به "هواپیمای زمین گیر MD شرکت هواپیمایی کیش با همت متخصصان داخلی به چرخه پرواز بازگشت" امتیاز دهید

1 کاربر به "هواپیمای زمین گیر MD شرکت هواپیمایی کیش با همت متخصصان داخلی به چرخه پرواز بازگشت" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمای زمین گیر MD شرکت هواپیمایی کیش با همت متخصصان داخلی به چرخه پرواز بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید