نامگذاری یک خیابان در ورودی تالش به نام جنگلبان

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، یک خیابان در ورودی شهرستان تالش در راستای حفاظت از منابع طبیعی به نام جنگلبان نامگذاری شد.

نامگذاری یک خیابان در ورودی تالش به نام جنگلبان

به گزارش خبرنگاران از رشت، میرحامد اختری، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان گفت: یک خیابان در ورودی شهرستان تالش به نام جنگلبان نامگذاری شده است.

او اضافه نمود: این اقدام برای تنویر فرهنگ حفاظت از جنگل ها و مراتع و طبیعت و پاسداشت ایثار و فداکاری های جنگلبانان و ارج نهادن مقام شامخ آنها، با همکاری شهرداری و شورای شهر تالش صورت گرفته است.

مدیرکل منابع طبیعی گیلان با بیان اینکه جنگلبانان در راستای حفاظت از منابع طبیعی رنج های بی شماری متحمل شده اند، گفت: در سالیان اخیر شهدا، جانبازان و مصدومین زیادی را در این راه مقدس تقدیم شده است و زنده نگه داشتن نام جنگلبان در اذهان عمومی حرمت نهادن به آنهاست.

اختری از مردم خواست: همچون گذشته در کنار پرسنل منابع طبیعی و جنگلبانان، در حفاظت و حراست از اراضی ملی کوشا باشند و از همراهی سازمان های مردم نهاد که در فرهنگ سازی منابع طبیعی نقش بسزایی دارند، قدردانی کرد.

او توضیح داد: منابع طبیعی متعلق به تمامی نسل هاست و همگی ما وظیفه داریم در حفظ، احیا، و توسعه این منابع بزرگ الهی بکوشیم.

شهرستان تالش در شمال غرب استان گیلان قرار گرفته است.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 بهمن 1400 بروزرسانی: 22 بهمن 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1433

به "نامگذاری یک خیابان در ورودی تالش به نام جنگلبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامگذاری یک خیابان در ورودی تالش به نام جنگلبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید