فروش بلیت پروازی که وجود خارجی نداشت!

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، در پی شکایت این مسافر مساله را از حسین جهانی، مدیر روابط عمومی ایران ایر جویا شدیم که این گونه توضیح داد: متاسفانه برخی آژانس های مسافرتی، درگاه ها و اپلیکیشن های خرید بلیت هواپیما اقدام به فروش پروازهایی می کنند که موجود نیست و این مسافر هم با همین مشکل روبرو شده است.

فروش بلیت پروازی که وجود خارجی نداشت!

وی گفت: در پی شکایت یکی از مسافران با آژانس هواپیمایی که تخلف کرده بود و بلیتی را فروخته بود که پروازی برای آن وجود نداشت، برخورد کرده و ارتباط کاری مان را قطع کردیم.

جهانی افزود: این تخلف باعث نارضیاتی مشتریان از شرکت های هواپیمایی می شود چرا که ساعت ها آن ها را در شرایطی در فرودگاه ها منتظر می گذارد که اساسا پروازی برای بلیتی که خریداری کرده اند وجود ندارد.

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) ادامه داد: پس از اطلاع از این تخلف در راستا حقوق مشتریان ارتباط کاری خود را به صورت کامل با این آژانس مسافرتی قطع کردیم و در آینده اگر مشابه این تخلف از سوی دیگر آژانس ها رخ دهد به صورت قاطع با آن برخود خواهیم کرد.

ایسنا نوشت، جهانی با اشاره به این که مردم برای اطمینان بیشتر می توانند در هنگام خرید بلیت هواپیما استعلام آن را از سایت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) دریافت کنند، تاکید کرد: مسافران در صورت برخورد با چنین تخلفاتی حتما موضوع را با دستگاه های نظارتی مانند سازمان هواپیمایی کشوری و ایران ایر در میان بگذارند تا سریعا این موضوع در دست اقدام و پیگیری قرار گرفته و با متخلفان برخورد کنیم.

منبع: گردشبان
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 898

به "فروش بلیت پروازی که وجود خارجی نداشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش بلیت پروازی که وجود خارجی نداشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید