شاهین و دو تیم دیگر در اندیشه فرار از قعر جدول

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، به گزارش خبرنگاران، هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر در غیاب 4 تیم آسیایی و 3 حریف آنها (در این هفته پرسپولیس و سپاهان با یکدیگر دیدار می نمایند) با انجام 5 بازی امروز برگزار می گردد که طی این بازیها تراکتور میزبان سایپا است، پیکان و فولاد در تهران دیدار می نمایند، پارس جنوبی در قائمشهر به مصاف نساجی می رود، صنعت نفت از گل گهر پذیرایی می نماید و شاهین در بوشهر ماشین سازی را دیدار می نماید.

شاهین و دو تیم دیگر در اندیشه فرار از قعر جدول

* تراکتور - سایپا(در صورت لغو نشدن)

در اولین بازی امروز سرخ پوشان تبریز که با ساکت الهامی نتایج خوبی گرفته اند از تیمی پذیرایی می نمایند که در نیم فصل دوم به مراتب بهتر از نیم فصل نخست نتیجه گرفته است.

تراکتور در صورت غلبه بر سایپا این فرصت را پیدا می نماید که موقتاً از سپاهان پیشی گرفته و پشت سر پرسپولیس در یک قدمی صدر جدول قرار بگیرد.

سایپا در نیم فصل دوم با 2 پیروزی و 2 تساوی از 4 بازی و کسب 8 امتیاز بعد از پرسپولیس و سپاهان بهترین نتایج را گرفته و شاگردان صادقی می توانند در صورت پیروزی در این بازی موقتاً با یک پله صعود در جدول، جای ذوب آهن را در رده دهم جدول تصاحب نمایند.

* پیکان - فولاد

پیکانی ها که در غیاب حسین فرکی و با عبدالله ویسی هفته گذشته توانستند بازی 2 بر صفر باخته مقابل ماشین سازی در تبریز را در چند دقیقه پایانی به تساوی 2-2 بکشانند، در اولین بازی خانگی با راهنمایی ویسی میزبان فولاد خوزستانی هستند که با نکونام نتایج خوبی گرفته و در نیم فصل دوم چشم به دریافت نتایج بهتری هم دارد.

شاگردان نکونام این موقعیت را برای خود ایجاد نموده اند تا از افت صنعت نفت استفاده نموده و در صورت پیروزی در این بازی و شکست احتمالی صنعت نفت، به رده ششم جدول صعود نمایند.

پیکان در نیم فصل دوم با یک امتیاز از 4 بازی بعد از صعنت نفت ضعیف ترین عملکرد را دارد. آنها گرچه با 26 گل زده بعد از استقلال و سپاهان دارای سومین خط حمله برتر مسابقات هستند، اما با دریافت 35 گل در کنار شاهین بوشهر ضعیف ترین خط دفاعی را هم صاحب هستند.

در مقابل فولاد با 15 گل زده چهارمین خط حمله ضعیف و با 11 گل خورده در کنار سپاهان دومین خط دفاعی قوی مسابقات را دارد.

* نساجی - پارس جنوبی

نساجی یکی از معدود تیم هایی است که هنوز سرمربی اش تغییر ننموده، اما به جای آن تغییرات در مدیریت و حتی مالکیت داشته است. قائمشهری ها با 12 امتیاز در رده دوازدهم جدول هستند و پارس جنوبی با 16 امتیاز یک پله پایین تر از میزبان امروزش واقع شده است. اما واقعیت این است که هر دو تیم با خط قرمز جدول فاصله چندانی ندارند.

پارس جنوبی تنها در صورتی که با تفاضل بیشتر از 3 گل میزبانش را شکست دهد این شانس را پیدا می نماید که یک رده در جدول صعود نموده و جای نساجی را بگیرد.

* صنعت نفت - گل گهر

آبادانی ها که به تازگی سرمربی سابق شان را روی نیمکت تیم ملی می بینند، در نیم فصل دوم ضعیف ترین نتایج را گرفته اند و با یک امتیاز از 4 بازی، در انتهای جدول فرضی نیم فصل دوم قرار دارند.

شاگردان مجید جلالی در نیم فصل دوم نسبت به نیم فصل اول عملکرد بهتری داشته و از 4 بازی با 3 مساوی و یک شکست 3 امتیاز به دست آورده اند.

گل گهر یکی از دو تیم پایین جدول است و مترصد فرار از انتهای جدول می باشد. آنها در صورت پیروزی در این بازی و تساوی یا شکست پیکان مقابل فولاد، این شانس را پیدا می نمایند که برای اولین بار از انتهای جدول فاصله بگیرند.

صنعت نفت هم که گفته می گردد در آستانه معرفی سرمربی جدید واقع شده است، در صورت پیروزی در این بازی موقتاً جای شهرخودرو را در رده پنجم جدول می گیرد.

* شاهین بوشهر - ماشین سازی

شاهینی ها به تازگی دو پیروزی به دست آورده و جمع امتیازات شان را به 13 رسانده اند. این تیم بوشهری حالا امیدوار تر از قبل برای این ملاقات خانگی آماده می گردد و امیدوار است در صورت شکست دادن ماشین سازی بحران زده شانس جدایی از انتهای جدول را پیدا کند.

شاهینی ها با اینکه در انتهای جدول قرار دارند، اما یک بازیکن به اسم حسین مالکی را در کورس آقای گلی دارند که این مهاجم 7 گله خطرناک ترین بازیکن آنهاست.

برنامه بازی های امروز از هفته بیستم لیگ برتر؛

آدینه 25 بهمن ماه

* تراکتور تبریز - سایپا تهران

داور: سیدوحید کاظمی یاری ها: قهرمان نجفی - حمید نادری یاری داوران اضافی: میثم حیدری - سعاد وفاپیشه داور چهارم: بهمن عبداللهی ناظر: ایرج نظری

* پیکان تهران - فولاد خوزستان

داور: سیدمهدی مرجانزاده یاری ها: محمدرسول ذورقی - محمدعلی پورمتقی یاری داوران اضافی: امیر عرب براقی - علی صفایی داور چهارم: رحیم حاجیلو ناظر: اسماعیل صفیری

* نساجی مازندران - پارس جنوبی جم

داور: رضا کرمانشاهی یاری ها: حسن ظهیری - محسن بابایی یاری داوران اضافی: کیوان علیمحمدی - کمیل غلامی داور چهارم: عسگر محمدی ناظر: نادر جعفری

* صنعت نفت آبادان - گل گهر سیرجان

داور: حمید حاج ملک یاری ها: جلیل شعرانی - حسین مرادی یاری داوران اضافی: علی ابراهیمی - یعقوب آشوری داور چهارم: علی احمدی ناظر: یدالله جهانبازی

* شاهین شهرداری بوشهر - ماشین سازی تبریز

داور: سیدرضا مهدوی یاری ها: تورج عیوض محمدی - امیررضا آشورماهانی یاری داوران اضافی: یاسر همرنگ - محمدرضا تارخ داور چهارم: احد سلطانی ناظر: سعید بطحایی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 256

به "شاهین و دو تیم دیگر در اندیشه فرار از قعر جدول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین و دو تیم دیگر در اندیشه فرار از قعر جدول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید