4 شرط مهم برای ورود به طرح ملی مسکن ، وجه واریز نکنید، حذف خواهید شد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، خبرنگاران: معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی شرایط ورود به طرح ملی مسکن را تشریح کرد.

4 شرط مهم برای ورود به طرح ملی مسکن ، وجه واریز نکنید، حذف خواهید شد

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده در مورد طرح ملی مسکن در مصاحبه با اکو ایران، گفت: براساس طرح وزارت راه و شهرسازی فراوری سالیانه یک میلیون واحد مسکونی در دستور کار واقع شده است.

او در ادامه با بیان اینکه ثبت نام همچنان ادامه دارد گفت: در 31 استان کشور تا به امروز ثبت نام اجرا شده است و یک میلیون و 600 هزار متقاضی به وسیله پیامک و سایت ثبت نام نموده اند.

معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی در ادامه توضیح داد: 800 هزار نفر واجد شرایط اولیه بودند و فرم ج سبز داشتند.

4 شرط مهم ورود به طرح ملی مسکن

او در تشریح 4 شرط مهم برای ورود به طرح ملی مسکن گفت: نخستین شرط این است که افراد از ابتدای انقلاب از تسهیلات یارانه ای مسکن استفاده ننموده باشند؛ همچون زمین و یا وام های یارانه دار.

محمودزاده درباره شروط دیگر اظهار کرد: افراد از تاریخ84.1.1 فاقد مالکیت خصوصی باشند؛ همچنین متاهل و یا سرپرست خانوار باشند، و شرط چهارم این است که سابقه حداقل 5 سال سکونت در شهر محل تقاضا را داشته باشند.

به گفته محمودزاده حدودا 43 درصد واجد شرایط بودند که پس از نهایی شدن پرونده به بانک معرفی می شوند.

وجه واریز نکنید، حذف خواهید شد

معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه 28 هزار متقاضی تا به امروز به بانک معرفی شدند و واریز وجه داشته اند گفت: افرادی که سریعتر واریز وجه داشته باشند زودتر به پروژه ها معرفی می شوند و اگر تا 10 شهریور به تامین نقدینگی اقدام نکنند از پروژه حذف خواهند شد.

معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی اضافه نمود: 40 میلیون تومان آورده اولیه است که مربوط به بحث ورود و ثبت نام است. مابقی مبالغ نیز براساس جدولی منطبق بر پیشرفت پروژه واریز شده و پرداخت تکمیل می گردد.

محمودزاده با اشاره به متغیر بودن ارقام پرداختی برای هر یک از شهرها اظهار کرد: این مجوز صادر شده است که 10 تا 15 درصد قیمت زمین را در ابتدا به عنوان یاری هزینه برای انجام فعالیت آماده سازی بتوانند از متقاضیان بگیرند که ممکن است این عدد در برخی شهرها بیشتر باشد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 524

به "4 شرط مهم برای ورود به طرح ملی مسکن ، وجه واریز نکنید، حذف خواهید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 شرط مهم برای ورود به طرح ملی مسکن ، وجه واریز نکنید، حذف خواهید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید