11 مورد مشکوک به کرونا در اردبیل بستری شدند ، اعلام نتیجه آزمایش به زودی

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: 11 مورد مشکوک به کرونا در پارس آباد و اردبیل در بیمارستان بستری شدند و نتیجه آزمایش آنان به زودی اعلام می شود.

11 مورد مشکوک به کرونا در اردبیل بستری شدند ، اعلام نتیجه آزمایش به زودی

به گزارش خبرنگار دانشگاه فروشگاه اینترنتی هرپو، قدرت اخوان اکبری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: دو نفر از پارس آباد و 9 نفر از اردبیل مشکوک به کرونا در بیمارستان بستری شدند.

اخوان اکبری اعلام نمود: نمونه پنج مورد از این افراد به تهران ارسال شده و پاسخ قطعی این آزمایش به زودی اعلام می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل شرح داد: مهمترین عامل پیشگیری از انتشار ویروس کرونا حذف چرخه سرایت این بیماری است و به همین دلیل مردم باید از دست دادن و روبوسی کردن که مهمترین علل سرایت بیماری است، باید پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه بهترین راه مقابله با این بیماری، رعایت مسائل بهداشتی است، گفت: باتوجه به این این بیماری واکسن و دارو ندارد، بیماران قلبی-ریوی، زنان باردار و بیماران سرطانی بیشتر مورد خطر هستند و لازم است این افراد از حضور بی مورد در جلسات و نشست های عمومی خودداری کنند.

اخوان اکبری به تمهیدات لازم از سوی دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: تمهیدات لازم در خصوص تجهیز و تامین امکانات و لوازم درمانی برای بیمارستان های استان و تجهیزات حفاظتی جهت پیشگیری از ابتلاء کارکنان بیمارستان در نظر گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 308

به "11 مورد مشکوک به کرونا در اردبیل بستری شدند ، اعلام نتیجه آزمایش به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 مورد مشکوک به کرونا در اردبیل بستری شدند ، اعلام نتیجه آزمایش به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید