11 جاده مسدود است ، برف و باران در جاده های 3 استان

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج اطلاع داد و گفت: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در راستا رفت و برگشت، تردد روان است.

11 جاده مسدود است ، برف و باران در جاده های 3 استان

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سفرها بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه تهران-کرج ثبت شد.

کاهش مجدد 5.6 درصدی ترافیک در جاده ها

وی مطرح کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2272 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 5.3 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 ثبت شد.

کماکان 11 جاده مسدود داریم

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در حال حاضر 11 جاده کشور به دلیل کاهش ایمنی مسدود است تا تردد عبوری نداشته باشد، اضافه نمود: جاده فرعی شمشک-دیزین، محور وازک-بلده در مازندران، محور سروآباد-پاوه، جاده پونل - خلخال و جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل نداشتن ایمنی کافی مسدود است.

محرابی نیا اظهار کرد: همچنین محور خرم آباد-پلدختر، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد - نهبندان، محور گنج نامه-تویسرکان و محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان نیز به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

تردد روان در محورهای شمال و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج

وی در تشریح آخرین شرایط ترافیکی محورهای تهران-شمال، اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در جهت رفت و برگشت تردد روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس اطلاع داد.

برف و باران در جاده های 3 استان

محرابی نیا در تشریح شرایط جوی راه ها بیان نمود: در آزادراه قزوین-رشت بارش پراکنده باران و در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان و آزادراه تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی با اشاره به بارش برف و باران در بعضی از محورهای استان های اردبیل و قزوین، از بارش باران در بعضی از محورهای استان گیلان اطلاع داد.

*عکس تزیینی است

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 836

به "11 جاده مسدود است ، برف و باران در جاده های 3 استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 جاده مسدود است ، برف و باران در جاده های 3 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید