کشاورزان نگران نهادهای کشاورزی نباشند، صد هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل است

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، وزیر کشور گفت: کشاورزان هیچ نگرانی در حوزه نهادهای کشاورزی نداشته باشند؛ سال جاری تأمین 8 میلیون هکتار انجام خواهد شد.

کشاورزان نگران نهادهای کشاورزی نباشند، صد هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل است

به گزارش ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه سی ونهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات مالی کشور اظهار کرد: یکی از نگرانی های اصلی مردم در فصل کشت و زرع، شرایط نهادهای کشاورزی است و طبق گزارش های ارائه شده، نسبت به سال گذشته خرید تجهیزات کشاورزی 20 درصد افزایش پیدا نموده است.

وزیر کشور با بیان اینکه کشاورزان هیچ نگرانی در حوزه نهادهای کشاورزی نداشته باشند، ادامه داد: تامین 8 میلیون هکتار سال جاری انجام خواهد شد که تاکنون 4 میلیون هکتار کشت شده است.

رحمانی فضلی با اشاره به گزارش های ارائه شده درخصوص ارزش اضافه نموده مخابرات، یادآور شد: وزیر ارتباطات توضیحات لازم را در این رابطه دادند و مردم نحوه اضافه دریافت را پیگیری می نمایند، ولی در جلسه امروز مقرر شد که این موضوع معین و تکلیف و رقم واقعی اعلام شود.

وزیر کشور اعلام کرد: یکی از نگرانی های کنونی ما موضوع مسکن مهر است و طبق گزارش های اعلام شده، حدود 100 هزار واحد آماده تحویل است و حدود 70 هزار در حال ساخت نهایی هستند.

وزیر کشور با اشاره به پیگیری سامانه ها در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اظهار کرد: طبق گزارش های موجود، پیشرفت های خوبی در این زمینه حاصل شده است و موضوع سامانه ها به 9 سال گذشته برمی شود که همه سیستم ها اعم از سیستم های تولیدی و توزیعی، سامانه هایی داشته باشند تا گردش کالا و نقل وانتقال پول و کالا شناسایی و رصد شود.

او اضافه نمود: یک سال است که ما نسبت به سامانه ها متمرکز شده ایم و زمان بندی داریم که تا 15 اسفندماه سامانه ها فعال شوند و اگر بتوانیم این موضوع را به نتیجه برسانیم، می توان گفت بیش از 80 درصد معاملات کالا و پول شفاف می شود.

وزیر کشور به موضوع لبنیات پرداخت و با اشاره به قیمت شیر، اعلام کرد: مقرر شد که وزارت جهادکشاورزی و سازمان حمایت از مصرف نمایندگان این موضوع را پیگیری نمایند و به نحوی این کار صورت گیرد که حقوق مصرف نمایندگان نیز در نظر گرفته شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 38

به "کشاورزان نگران نهادهای کشاورزی نباشند، صد هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشاورزان نگران نهادهای کشاورزی نباشند، صد هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید