پیروانی: استقلال به دنبال توجیه شکست در داربی است، وزیر ارتباطات به کسی بی احترامی نکرد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید، آبی پوشان پایتخت به دنبال توجیه شکست خود در داربی پایتخت هستند.

پیروانی: استقلال به دنبال توجیه شکست در داربی است، وزیر ارتباطات به کسی بی احترامی نکرد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی درباره افراد پرسپولیسی حاضر در داربی پایتخت، اظهار کرد: روز قبل به ما گفتند، هر تیمی 15 سهمیه دارد و در جلسه قبل بازی این مساله صورت گرفته است. این را هم باید بگویم قبل داربی تعداد آن ها بیشتر از این ها بود. من هیچکدام از آن ها را نمی شناختم. من فکر می کنم دوستان اشتباه متوجه شده اند. من به دوستان گفتم، اگر شرایط این طور باشد و این آقایان باشند، ما نمی توانیم بازی کنیم.

او درباره عملکرد داور داربی پایتخت گفت: یک صحنه در دقایق اول بازی بود که واقعا تشخیص آن سخت بوده است. حالا چیز دیگری نمی توان گفت چون بعضی باشگاه ها دست به بیانیه دادنشان خوب شده است. در این بازی داور موقعیت تک به تک ما را در دقایق آخر چگونه آفساید گرفت؟

پیروانی درباره شادی گل عیسی آل کثیر در داربی گفت: من نمی دانم شادی گل عیسی آل کثیر چه مسئله ای داشته است. این طور پیش برود، باید به عیسی آل کثیر گفت که دیگر شادی نکند. این ها دارند باخت را توجیه می کنند. این تیم در چند بازی گذشته اش برد نداشته است و نباید برای فرار رو جلو از این حرف ها زده شود. آقای مددی قابل احترام است اما نباید این حرف ها زده شود.

او در پاسخ به این سوال که چرا احکام بازی تیمش مقابل سپاهان قبل از داربی صادر نشده است؟ گفت: روز قبل داربی من را 5 میلیون جریمه کردند. در ماجرای درگیری فرودگاه استقلال، چرا هیچ اتفاقی نیفتاد. الان این ها دارند برای فدراسیون مشخص تکلیف می کنند. ما در زمین بازی را می بریم و این اتفاقات برای ما نمی افتد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره فرد ناشناس همراه پرسپولیس و این که گفته می شود باعث ایجاد حاشیه در بازی مقابل سپاهان شد، گفت: این آقا با اتوبوس آمده بود. همین الان در بوشهر هم اتوبوسی که روی باند آمد، چند نفر با ما همراه بودند. الان چند تیم همدست شدند تا پرسپولیس را شکست دهند. این آقا اصلا همراه ما نیست. ایشان هیچ سمتی در باشگاه ما ندارد. من حتی فامیلی ایشان را هم نمی دانستم. ایشان به هیچ عنوان همراه من نیست.

پیروانی در واکنش به توئیت وزیر ارتباطات پس از داربی پایتخت، گفت: ایشان کری خوبی خوانده است و به کسی بی احترامی نکرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1145

به "پیروانی: استقلال به دنبال توجیه شکست در داربی است، وزیر ارتباطات به کسی بی احترامی نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: استقلال به دنبال توجیه شکست در داربی است، وزیر ارتباطات به کسی بی احترامی نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید