قرعه کشی : تور دبی با 50% تخفیف

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، بسیار خوشحال هستیم که با دومین آفر 50% در خدمت شما عزیزان هستیم . در آفر قبلی کمبود و نقصان ها زیادی از طرف ما مشاده شد که تمام تلاشمان را نموده ایم تا در طول این مدت این نواقص را رفع نماییم . تابستان سال جاری تمامی تلاشمان را خواهیم نمود تا با ارائه آفرهای اعجاب انگیز در خدمت شما عزیزان باشیم.

قرعه کشی : تور دبی با 50% تخفیف

به هر حال این اقدام حرکتی جدید است و کمی زمان میبرد تا کاستی ها و نواقص آن رفع گردد.امدیواریم کمی و کاستی ها و نواقص را به بزرگی خودتان ببخشید .

و اما آفر این هفته . مدیریت محترم آژانس لاچین سیر آفر 50% تور دبی به 20 نفر (10 زوج 2 نفری) به کاربران این وب سایت نموده است. با توجه به اینکه آژانس لاچین سیر اقدام به چارتر روزانه پروازهای ایران ایر دبی نموده است این آفر را جهت معرفی به کاربران وب سایت فروشگاه اینترنتی هرپو ارائه داده است .

تعیینات تور :

* تور فوق جهت 2 تاریخ 17 و 23 خرداد ارائه شده است.

* در هر تاریخ 10 نفر (5 زوج 2 نفری) امکان استفاده از آفر فوق را خواهند داشت.

* تور به صورت 3 شب و 4 روز برگزار میگردد.

* پرواز تور فوق ایران ایر میباشد.

* برندگان قابلیت انتخاب بین هتل های 2، 4 و 5 ستاره را خواهند داشت که در لیست فوق آورده شده است .

* برندگان به ترتیب و اولویت لیست قابلیت انتخاب تاریخ را خواهند داشت و نفرات برنده به ترتیب میتوانند تاریخ تور را از میان 2 تاریخ فوق انتخاب کنند.بدیهی است آخرین نفرات برگزیده قابلیت انتخاب تاریخ را از دست بدهند و مجبور باشند از یکی از تاریخ های موجود استفاده کنند.

خواهشمندیم چنانچه شرایط استفاده از تور فوق را ندارید در قرعه کشی نام نویسی ننمایید.

شرایط استفاده :

* شخص برنده شده امکان جایگزینی فرد دیگری به جای خود را ندارد و نام شخص برنده حتما به عنوان یکی از مسافرین میبایست به آژانس ارائه گردد.

* هر شخص تنها مجاز به یک ثبت نام میباشد و در صورت مشاهده تخلف نام شخص مذبور از لیست قرعه کشی حذف میگردد .

* جوایز به صورت 10 تور 2 نفره میباشدو در صورتیکه شما یک نفر باشید و در قرعه کشی برنده شوید، مبلغ تخفیف برای شما کمتر خواهد بود . پس بهتر است قبل از شرکت در قرعه کشی به فکر یک همراه باشید.

* تخفیف فوق برای اتاقهای 2 نفره در نظر گرفته شده است و تنها در صورتیکه شما 2 نفر باشید و برنده شوید آفر 50% اجرا میگردد .

* زمان شرکت در قرعه کشی از تاریخ 4 خرداد 1392 ساعت 10 صبح الی 6 خرداد 1392 ساعت 24 میباشد (غیر قابل تمدید).

* در صورتیکه تعداد شما بیشتر از 2 نفر باشد دیگر همراهان شما مشمول آفر و تخفیف نخواهند بود و تنها 2 نفر میتوانند از آفر فوق استفاده کنند.

* قرعه کشی در تاریخ 7 خرداد ماه انجام خواهد گرفت و لیست برندگان به وسیله وب سایت راس ساعت 12 ظهر همانروزمنتشر خواهد گشت.

* برندگان میبایست تا ساعت 16 روز 8 خرداد نسبت به ثبت نام قطعی و ارسال مدارک اقدام کنند .در غیر اینصورت وب سایت فروشگاه اینترنتی هرپو و آژانس لاچین سیر هیچ گونه تعهدی نسبت به شما نخواهند داشت.

* به همراه لیست برندگان (10 نفر اولیه) لیست نفرات جایگزین نیز معرفی خواهد گشت تا در صورتیکه نفرات برگزیده نتوانستند از آفر فوق استفاده کنند نفرات جایگزین سریعا به آژانس فوق معرفی گردند.

خواهشمندیم قبل از ثبت نام تمامی شرایط را بسنجید و در صورتیکه قصد استفاده از آفر فوق را دارید در قرعه کشی شرکت نمایید در غیر اینصورت شانس دیگران را کاهش ندهید. همچنین گذرنامه های خود را کنترل نمایید که دارای حداقل 7 ماه اعتبار باشند.

شرکت نمودن شما در قرعه کشی به این معنی است که تمامی شرایط فوق را ملاحظه نموده اید و تمامی آنها را قبول داشته اید. اسامی هتل های ارائه شده در این آفر و قیمت های اولیه آنها (بدون در نظر دریافت تخفیف 50%) به توضیح زیر میباشد :

نکته بسیار مهم :

بلافاصله بعد از قرعه کشی و تعیین شدن لیست برندگان، با آنها تماس خواهیم گرفت و ایمیلی نیز به آدرس درج شده در فرم قرعه کشی ارسال خواهیم نمود . شخص برنده طی 3 ساعت میبایست تاییدیه خود را مبنی بر استفاده از تور فوق به ما (و تنها به وسیله ایمیل) اعلام نماید تا ما مطمئن شویم که آفر فوق سوخت نخواهد شد . بعد از آن شما تا ساعت 16 روز بعد (8 خرداد) فرصت خواهید داشت مدارک لازم (کپی گذرنامه و مابقی مبلغ) را برای آژانس ارسال فرمایید. در غیر اینصورت نفرات جایگزین به جای شما به آژانس لاچین سیر معرفی خواهند گشت.

مهلت ثبت نام در قرعه کشی به خاتمه رسیده است.

جهت مشاهده لیست برندگان به این لینک مراجعه کنید

منبع: لست سکند
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 92

به "قرعه کشی : تور دبی با 50% تخفیف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی : تور دبی با 50% تخفیف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید