شاهرود پیشتاز لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور شد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مجتبی پیشدادیان در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه مرحله نخست لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور روز پنج شنبه به میزبانی آموزشگاه بدمینتون شاهرود برگزار گردید، ابراز کرد: تیم دختران شاهرود در این رقابت ها توانست با درخشش خود، رقبا را پشت سر بگذارد.

شاهرود پیشتاز لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور شد

وی بابیان اینکه این رقابت ها قرار بود با پنج تیم برگزار گردد که کرمانشاه و شمال شرق تهران انصراف دادند، اضافه نمود: مرحله اول لیگ برتر امروز پنج شنبه در حالی به میزبانی آموزشگاه بدمینتون شاهرود شروع به کار کرد که تیم دختران شاهرود هر دو رقیب خود را مغلوب کردند.

سرپرست هیئت بدمینتون شاهرود گفت: تیم دختران این شهرستان در نخستین مرحله لیگ برتر در بازی اول، تبریز را با نتیجه سه بر دو و سپس تهران را با نتیجه مشابه شکست دادند و بااقتدار به مرحله دوم صعود کردند.

پیشدادیان بابیان اینکه پنج تیم حاضر در این مرحله شاهرود، کرمانشاه، تبریز، مهر و ماه شمال شرق تهران بودند که تیم شمال شرق تهران و کرمانشاه به دلیل عدم حضور از دور رقابت ها کنار رفتند و در انتها روز اول تیم شاهرود نیز توانست به دور دوم رقابت ها صعود کند.

وی اضافه نمود: فاطمه فنای، حنانه رجبی، آناهیتا باقری، صبور موسوی، ملیکا محمدی، فاطمه ربیعی، بیتا شهری، ویدا محمدی، ملینا اصغر زاده و نگار مقدم 9 بازیکن تیم شاهرود را تشکیل می دهند.

سرپرست هیئت بدمینتون شاهرود همچنین گفت: در بازی های امروز نیز شاهرود سه بر دو مهر و ماه تهران را مغلوب کرد، سپس نماینده تبریز را سه بر دو برد، نماینده تبریز در بازی سوم سه بر دو مهر و ماه تهران را مغلوب کرد تا شاهرود شش امتیازی گردد و تیم تبریز با چهار و تهران با دو امتیاز دوم و سوم شوند.

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، بازی های لیگ برتر بدمینتون در دور دوم قرعه کشی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 25

به "شاهرود پیشتاز لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهرود پیشتاز لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید