ذوالفقارنسب: نهادهای نظارتی به حرف های مالک تراکتورسازی ورود کنند

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، یک کارشناس فوتبال با تاکید بر ورود نهادهای نظارتی بر ادعاهای مالک باشگاه تراکتور گفت: باید نهادهای نظارتی این موضوع را رسیدگی کنند و سازمان بازرسی ورود کند چون این موضوع مبحث ملی است.

ذوالفقارنسب: نهادهای نظارتی به حرف های مالک تراکتورسازی ورود کنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس بیژن ذوالفقارنسب ، در مورد اظهارات افشاگرانه محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور مبنی بر شکست این باشگاه در پرونده های حقوقی در فیفا گفت: او مدیر یک مجموعه ورزشی است و صحبت هایی که انجام داده را باید با اسناد و مدارک روشن تری مطرح کند. بخش عمده این مسائل مطرح شده درباره مدیریت فوتبال است از افرادی نام بردند که ابتدا باید در فدراسیون فوتبال و نهادهای نظارتی و وزارت ورزش درباره صحت و سقم گفته ها تحقیق شود و بعد در رسانه ها مطرح کنند.

ذوالفقارنسب افزود: چنانچه این گفته ها واقعیت داشته باشد یک معضل بسیار بزرگ برای فوتبال است و رسانه ها باید یک مقدار آگاهانه به این ماجرا ورود کنند، پیگیر باشید اگر این اطلاعات درست است درباره آن تحقیق کنید.

وی در مورد مالک باشگاه تراکتور بیان کرد: او خودش هم در بسیاری از زمینه ها استعداد این نوع مسائل را داشته است از افرادی نام برده اند که خودشان با آنها کار کرده است نصیرزاده را چه کسی به او مرتبط کرده است؟ چند سال است با او کار می کند؟ ارتباط حسنه ای داشته اند و چه مسئله ای پیش آمده که اینگونه پرده برداری می کنند؟ من از این باشگاه اطلاعی ندارم و نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد.

وی افزود: مصطفی دنیزلی را به فوتبال تبریز آوردند چطور می شود به همین سادگی بیاورند و به همین سادگی از دست بدهند؟ حتماً اتفاقاتی افتاده است او مربی کارکشته و بین المللی است. در این باشگاه اتفاقات زیادی در چند سال اخیر رخ داده است نمی شود با شلوغ بازی و مغلطه کاری و اتهام بستن یک طرفه کار را پیش برد. افرادی که مورد اتهام قرار می گیرند فرصت دفاع پیدا نمی کنند و یا معذوریت هایی دارند.

وی در مورد ضرورت خصوصی سازی در ورزش کشور تأکید کرد: خصوصی سازی تابع یک قواعد و مقررات دولتی است .بخش خصوصی کارتی دریافت نمی کند که هر اقدام و هر نوع کاری که می خواهد را انجام دهد خط قرمزهایی وجود دارد و نباید از آن تخطی کنند. فدراسیون فوتبال ملزم می کند که سقف قراردادها را رعایت کنند و سازمان خصوصی سازی دستورالعمل هایی را به آنها می دهد که لازم الاجرا است.

ذوالفقارنسب در مورد وکیل سابق باشگاه تراکتور و حال حاضر فدراسیون فوتبال و شائبه تبانی در پرونده های فیفا گفت: در صحبت ها عنوان شده فقط مهندسی در حال انجام است و در لحظات حساس اتفاقاتی رخ می دهد، این موضوعات را به سادگی نباید در رسانه ها مطرح کنند. باید نهادهای نظارتی این موضوع را رسیدگی کنند و سازمان بازرسی ورود کند چون این موضوع مبحث ملی است و مبالغ سنگین دلاری جابه جا می شود. در این باشگاه اتفاقاتی که رخ داده خارج از ضوابط ورزشی بوده است.

ذوالفقارنسب گفت: خصوصی سازی کارت سفید ندارد که هر کاری می خواهند انجام دهن، این حق بخش خصوصی نیست. من تأکید می کنم نهادهای نظارتی دخالت کنند و اطلاعات صحیح در اختیار مردم قرار گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 489

به "ذوالفقارنسب: نهادهای نظارتی به حرف های مالک تراکتورسازی ورود کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوالفقارنسب: نهادهای نظارتی به حرف های مالک تراکتورسازی ورود کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید