درخواست های جالب کانون طرفداران آرسنال از آرتتا: استفاده از هدفون را ممنوع کن!

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، یکی از گروه های هواداری باشگاه آرسنال از سرمربی جدید این تیم خواسته است که قوانین جدیدی را برای بازگرداندن توپچی ها به اوج لحاظ کند.

درخواست های جالب کانون طرفداران آرسنال از آرتتا: استفاده از هدفون را ممنوع کن!

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، یکی از کانون های اصلی هواداری تیم فوتبال آرسنال موسوم به اتحاد طرفداران آرسنال، از میکل آرتتا سرمربی جدید قرمزوسفیدپوشان لندن درخواست نموده اند که یکسری قوانین جدید برای بازیکنان این تیم وضع کند که یکی از آنها شامل ممنوعیت استفاده از هدفون توسط بازیکنان در استادیوم است.

آرتتا روز گذشته (آدینه) جانشین اونای امری شد اما او از روز دوشنبه به صورت رسمی کارش را در آرسنال شروع خواهد نمود و در بازی امروز این تیم مقابل اورتون هم از روی سکوها، مسابقه را تماشا می نماید.

کانون اتحاد طرفداران آرسنال معتقد است یکی از دلایل افت این تیم که در 12 بازی اخیرش تنها یک پیروزی کسب نموده، پشت کردن بازیکنان به یکسری معیارها است که در ظاهر هیچ ربطی به مسائل فنی ندارند.

این کانون درخواست های خود از کاپیتان سابق آرسنال (کسی که 6 فصل برای این تیم بازی کرد) را در قالب بیانیه ای عنوان نموده که شامل چند مورد می گردد. در این بیانیه آمده است: میکل آرتتا به آرسنال خوش برگشتی! برایت در سمت جدیدی که برعهده گرفته ای آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم که بتوانی لحظات به یاد ماندنی زیادی را برای همه آنهایی که با باشگاه بزرگ ما در ارتباط هستند، بسازی. کاملاً معین است که در چند سال گذشته بسیاری از ارزش ها و سنت های باشگاه نادیده گرفته شده که نتیجه آن قرار دریافت تیم در شرایط فعلی بوده است. از این رو باور داریم که اکنون زمان مناسبی است که افتخار و شخصیت را به آرسنال برگردانیم و این هدف هم می تواند با مشخص نمایندگانی برای ما در باشگاه که به شیوه ای مناسب از حقوق مان دفاع کند، حاصل گردد. ما متواضعانه چند تغییر ساده را پیشنهاد می کنیم که می تواند تیم مان را به جهت درست برگرداند. یک؛ تعامل خالص تیم با طرفداران. دو؛ کاپیتان تیم مسئول مشخص نماینده طول اندازه آستین پیراهن تیم باشد. سه؛ بازیکنان و اعضای تیم قبل از بازی ها با کت و شلوار وارد استادیوم شوند اما بدون هدفون. چهار؛ قبل از بازی، بازیکنان طرفداران مستقر در چهار طرف زمین را تشویق نمایند. پنج؛ تمام بازیکنان قدردانی خود از حمایت طرفدارانی که در بازی های خارج از خانه تیم را همراهی می نمایند، نشان دهند. یادتان باشد شما چه کسانی هستید. شما برای ما مهمید.

در چند وقت اخیر رویکرد تعدادی از بازیکنان آرسنال خشم طرفداران این تیم را در پی داشته است از جمله رفتار بازیکنانی مانند مسعوت اوزیل که در جریان باخت تیمش مقابل منچسترسیتی، با وجود عقب بودن توپچی ها از حریف، با سرعتی بسیار آهسته از زمین بازی خارج شد و عصبانیت طرفداران را برانگیخت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 127

به "درخواست های جالب کانون طرفداران آرسنال از آرتتا: استفاده از هدفون را ممنوع کن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست های جالب کانون طرفداران آرسنال از آرتتا: استفاده از هدفون را ممنوع کن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید