ثبت نام مسکن ملی در 8 شهر جدید امروز شروع می گردد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن از امروز می توانند در 8 شهر جدید، ثبت نام نمایند.

ثبت نام مسکن ملی در 8 شهر جدید امروز شروع می گردد

جهت دریافت خدمات قیمت در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو از فروشگاه اینترنتی هرپو ، پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در تهران و تمامی شهر های جدید انجام می گردد، گفت: بعضی از شایعات در رابطه با حذف شهر هایی از تهران مطرح شده بود، که به صورت کامل تمامی آن ها را رد می کنیم.

اصلانی با بیان اینکه طرح ثبت نام به وسیله پیغامک را برای جلوگیری از خروج مردم از واحد های مسکونی در راستای شیوع ویروس کرونا را راه اندازی نموده ایم، گفت: برای آنکه متقاضیان از خانه بیرون نروند، می توانند با ارسال کد ملی خود به سرشماره 300073640 ثبت نام خود را انجام دهند و بعد از اتمام شیوع ویروس کرونا می توانند، طی زمانی که اعلام می کنیم مدارک خود را در سامانه طرح اقدام ملی مسکن بارگذاری نمایند.

او اضافه نمود: به هیچ عنوان متقاضیان نگران ثبت نام خود در این بازه های زمانی نباشند چرا که بعد از بازگشت شرایط به حالت عادی مهلتی را برای اعتراض و همچنین برای ثبت نام متقاضیانی که به وسیله پیغامک اقدام نموده اند را فراهم خواهیم کرد.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه وشهرسازی تأکید کرد: بیش از 250 هزار نفر تا به امروز در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند و بیش از 57 هزار نفر هم به وسیله پیغامک در طرح اقدام ملی ثبت نام نموده اند.

اصلانی توضیح داد: امروز از ساعت 10 صبح ثبت نام شهر های جدید استان البرز، اصفهان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، فارس، مرکزی، خراسان رضوی و بوشهر انجام می گردد.

او با اشاره به اینکه ثبت نام متقاضیان در 17 استان تا ساعت 24 چهارشنبه 21 اسفند تمدید شد، گفت: همین تمدید زمانی باعث شد که ثبت نام استان تهران به روز شنبه 24 اسفند موکول گردد.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه وشهرسازی اضافه نمود: ثبت نام استان تهران، شهرستان های استان تهران و استان های قم، آذربایجان شرقی و سمنان هم همزمان انجام و تا ساعت 24 روز یکشنبه 25 اسفند ادامه خواهد داشت.

اصلانی یادآور شد: ثبت نام متقاضیان در 8 شهری که امروز انجام می گردد، تا ساعت 24 روز آدینه 23 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

او با بیان اینکه سایت طرح اقدام ملی مسکن هیچ ایرادی ندارد، گفت: حجم ورودی متقاضیان در روز های ابتدایی بسیار زیاد بود و از سوی دیگر با توجه به آنکه ثبت نام در 17 استان انجام شد، مشکلاتی از سوی سیستم های مخابراتی و پیغام رسان شرکت مخابرات ایجاد شد، به طوری که امکان ارسال کد رهگیری برای متقاضیان وجود نداشت و همین موضوع باعث می شد که متقاضیان تصور نمایند ثبت نام آن ها انجام نشده، اما بعد از پیگیری های بسیار زیاد این مشکل بلافاصله برطرف شد و کد رهگیری به ثبت نام نمایندگان ارسال شد.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه وشهرسازی اظهار کرد: به زودی فضایی را در سامانه ایجاد خواهیم کرد تا متقاضیان بتوانند با ارسال کد ملی خود بتوانند کد رهگیری را بازیابی نمایند.

اصلانی تأکید کرد: پالایش و غربالگری ثبت نام نمایندگان در طرح اقدام ملی مسکن بعد از عادی شدن شرایط و برطرف کرونا شروع می گردد و متقاضیان نگران ثبت نام در این مرحله نباشند.

او گفت: شرایط این دور از ثبت نام متقاضیان هیچ تفاوتی با مرحله اول نداشته و تنها چند گزینه جدید اضافه شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 232

به "ثبت نام مسکن ملی در 8 شهر جدید امروز شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام مسکن ملی در 8 شهر جدید امروز شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید