توجه خاصی به پروتکل های بهداشتی در تمرینات داریم

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، علی شعبانی که به عنوان یکی از مدعیان دوبنده تیم ملی کشتی آزاد در بین نفرات عنواندار و باتجربه وزن 97 کیلوگرم واقع شده است، همچنان با انگیزه بالایی در حال تمرین است تا بتواند به هدفش برسد. وی که مدتی است با تعطیلی اردوهای تیم ملی کشتی به دلیل کرونا در کنار آزادکاران باتجربه ای در شهرستان ساری تمرین می نماید به خبرنگاران گفت: بعد از اینکه اردوهای تیم ملی به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شد، چاره ای جز تمرینات انفرادی نداشتیم که البته رفته رفته توانستیم با تعداد محدودی از کشتی گیران تمرین کنیم.

توجه خاصی به پروتکل های بهداشتی در تمرینات داریم

وی توضیح داد: مدتی است در یکی از سالن های شهر ساری در کنار حسن یزدانی، ایمان صادقی و مهدی یگانه تمرین می کنم. البته ما در هر سالنی تمرین نمی کنیم و سالن مذکور در ساری به واقع فقط اختصاص به تمرین ما دارد. من و دیگر آزادکارانی که مجبور به تمرینات محدود و انفرادی هستیم با دقت و جدیت ، پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنیم تا بزودی بتوانیم با آمادگی مطلوب در لیگ شرکت کنیم.

این آزادکار جوان با اشاره به رقابتهای لیگ ادامه داد: بسیاری از کشتی گیران هیچ منبع درآمدی به جز حضور در لیگ ندارند و طبیعتا محروم بودن از این عرصه می تواند مسائل فراوان معیشتی را برای آنها بوجود آورد. در نتیجه امیدوارم هر چه زودتر زمان برگزاری لیگ معین گردد تا ما هم بتوانیم بدون دغدغه های اقتصادی به تمرین و حضور در لیگ مشغول شویم.

شعبانی که سابقه حضور در رقابتهای جهانی را هم دارد در انتها گفت: تمام هدفم به دستیابی مجدد به دوبنده تیم ملی معطوف است. قصد دارم ناکامی در رقابتهای جهانی قزاقستان را جبران کنم و این بار در صورت حضور در تیم ملی، به مدال برسم. به عنوان یکی از مدعیان تیم ملی از هیچ تلاشی برای رسیدن به هدفم دریغ نمی کنم و با امید و انگیزه فراوان برای حضور در المپیک تمرین می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 686

به "توجه خاصی به پروتکل های بهداشتی در تمرینات داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه خاصی به پروتکل های بهداشتی در تمرینات داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید