تهرانی ها از خانه میزان مصرف برق خود را ببینید

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مشترکان برق پایتخت می توانند بدون خروج از منزل و محل کار، قبض برق و سوابق مصرف اشتراک خود را مشاهده و دریافت نمایند.

تهرانی ها از خانه میزان مصرف برق خود را ببینید

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران از شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم، مسعود عزیزی - معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم - از مشترکان تهرانی درخواست کرد در صورت احتیاج به ارائه قبض برق اشتراک خود به سایر دستگاه های اجرایی، همچون مدارس، دانشگاه، بانک ها و یا سازمان امور مالیاتی، از مراجعه حضوری به مناطق برق، خودداری نموده و اطلاعات مورد احتیاج را با مراجعه به میز خدمت الکترونیک این شرکت به نشانی www.tbtb.ir دریافت نمایند.

وی اظهار داشت: فرایند مصرف اشتراک برق در سال های گذشته به تفکیک، در این پایگاه اینترنتی قابل مشاهده بوده و قبض برق مربوط به هر دوره نیز به شکل فایل الکترونیکی، قابل دریافت و چاپ است.

عزیزی همچنین از سایر دستگاه های اجرایی درخواست کرد به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، در صورت احتیاج به ریز اطلاعات مربوط به مصرف برق مشترکان از ارجاع آنان به مناطق برق، خودداری نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 644

به "تهرانی ها از خانه میزان مصرف برق خود را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهرانی ها از خانه میزان مصرف برق خود را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید