کوشش سعادتمند برای پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال، آبی پوشان تا سرانجام هفته جاری شارژ اقتصادی می شوند

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مدیرعامل جدید باشگاه استقلال میخواهد تا سرانجام هفته جاری بخشی از مطالبات بازیکنان تیمش را پرداخت کند.

کوشش سعادتمند برای پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال، آبی پوشان تا سرانجام هفته جاری شارژ اقتصادی می شوند

به گزارش ، احمد سعادتمند مدیرعامل جدید باشگاه استقلال در روز های گذشته به دنبال رفع کردن مسائل اقتصادی این باشگاه و پرداخت مطالبات بازیکنان تیمش بوده است و به همین منظور تا به امروز با حامی اقتصادی و طلبکاران باشگاه رایزنی های زیادی انجام داده است.

اکنون شنیده می گردد سعادتمند منابع اقتصادی لازم برای پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان را تامین نموده و احتمالا تا سرانجام هفته جاری آبی پوشان بخش دیگری از مطالبات خود را دریافت خواهند کرد.

بازیکنان استقلال تا به امروز حدود 40 درصد از مبلغ قرارداد فصل جاری خودشان را دریافت کردند و در حالی که علی فتح الله زاده وعده داده بود بخشی از مطالبات بازیکنان پیش از شروع سال جدید پرداخت گردد، استعفای او و اوضاع نابسامان کادر مدیریتی استقلال باعث شد این وعده عملی نگردد و بازیکنان با جیب خالی به استقبال سال جدید بروند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 422

به "کوشش سعادتمند برای پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال، آبی پوشان تا سرانجام هفته جاری شارژ اقتصادی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش سعادتمند برای پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال، آبی پوشان تا سرانجام هفته جاری شارژ اقتصادی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید