تأمین اجتماعی هنوز چک حقوق کارگران هپکو را صادر نکرده است ، دوازدهمین روز اعتراضات

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مدیرعامل شرکت هپکو اراک از صادرنشدن چک حقوق کارگران این شرکت اطلاع داد و این در حالی است که اعتراضات کارگری در این شرکت به دوازدهمین روز خود رسیده است.

تأمین اجتماعی هنوز چک حقوق کارگران هپکو را صادر نکرده است ، دوازدهمین روز اعتراضات

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، کارگران هپکو برای دوازدهمین روز متوالی در این شرکت دست از کار کشیدند و نسبت به بلاتکلیفی و عدم پاسخگویی مدیران این شرکت نسبت به عملکرد خود، اعتصاب کردند.

البته هفته گذشته در جلسه ای با حضور مسئولان استانی مرکزی و دادستان کل کشور، مقرر شد که دو ماه حقوق معوقه کارگران این شرکت پرداخت گردد که با وجود دستور دادستان کل کشور، هنوز این امر محقق نشده است.

جمشید غلامی، مدیرعامل هپکو در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران با بیان اینکه هنوز سازمان تأمین اجتماعی چک حقوق کارگران این شرکت را صادر نکرده است، اظهار کرد: برای صدور چک ایراد قانونی می گیرند.

غلامی اعلام کرد: سازمان تأمین اجتماعی می گوید که باید روال قانونی پرداخت مبلغ طی گردد و براین اساس امکان واریز کردن پول به حساب شرکت در اراک وجود ندارد و این مبلغ باید به حساب هلدینگ واریز گردد در حالیکه تمام حساب های هلدینگ هپکو مسدود است.

مدیرعامل هپکو با بیان اینکه احتمالا امروز چک حقوق کارگران پرداخت گردد، گفت: مبلغ این چک معادل دو ماه حقوق کارگران هپکو است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 650

به "تأمین اجتماعی هنوز چک حقوق کارگران هپکو را صادر نکرده است ، دوازدهمین روز اعتراضات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأمین اجتماعی هنوز چک حقوق کارگران هپکو را صادر نکرده است ، دوازدهمین روز اعتراضات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید