برانکو: فدراسیون فوتبال ایران من را سر کار گذاشت، انصاری فرد لطف نکند، حتماً از من شکایت کند!

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، من به گواه خود طرفداران پرسپولیس هر کاری می توانستم کردم. هفت تا جام با پرسپولیس گرفتم و حالا چرا باید تخفیف بدهم؟ من اگر در کشور دیگری این همه جام می گرفتم باز هم با این رفتار ها روبرو می شدم؟ نه! اتفاقاً بروند شکایت نمایند.

برانکو: فدراسیون فوتبال ایران من را سر کار گذاشت، انصاری فرد لطف نکند، حتماً از من شکایت کند!

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

سرمربی اسبق باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: در یک قرن گذشته کدام پرونده را فوتبال ایران در فیفا برنده شده است؟ بروند شکایت نمایند ولی مطمئن باشند یک دلار هم برنده نخواهند شد!

به گزارش خبرورزشی، فدراسیون فوتبال عمان بیان کرد با ایوانکوویچ، سرمربی کروات به توافق نهایی رسید. بنا بر اعلام احمد الفارسی عضو فدراسیون عمان، قرار است برانکو دوشنبه هفته آینده به همراه کادر فنی اش به این کشور برگردد تا به صورت رسمی کارش را شروع کند.

اما شاید بپرسید پس ماجرای پیشنهاد تیم ملی ایران به برانکو چه شد؟ از مدتی پیش و پس از جدایی برانکو از الاهلی عربستان این پیشنهاد به صورت مستقیم و غیرمستقیم به سرمربی کروات ارائه شد، اما هیچ دعوتی از او به عمل نیامد که به ایران سفر کند! جالب آنکه ابتدا سفیر ایران در کرواسی با برانکو به مصاحبه پرداخت.

در ادامه مهدی تاج رئیس مستعفی فدراسیون فوتبال به وسیله دوستان نزدیک برانکو به او پیشنهاد جانشینی مارک ویلموتس را داد ولی هیچ دعوتنامه ای برای سفر به ایران در کار نبود! مهدی تاج به صورتی ناگهانی قلب درد گرفت (!) و جای خود را به حیدر بهاروند داد. این یکی هم فقط در حد حرف و مصاحبه مدعی شد برانکو یکی از گزینه هاست تا اینکه این مربی به عمان سفر کرد و رسماً با فدراسیون فوتبال این کشور قرارداد بست. در همین ارتباط دقایقی با برانکو مصاحبه کردیم که خواندنش خالی از لطف نیست.

تبریک. راهنمایی تیم ملی عمان را برعهده گرفتید...

بله، با هم به تفاهم رسیدیم و با فدراسیون فوتبال عمان قرارداد بستم.

ولی قرار بود سرمربی تیم ملی ایران شوید.

به من گفته اند سرمربی بعدی تیم ملی شما ایرانی است!

مگر با شما مذاکره نکردند؟ یعنی شما سر کار بودید؟

در همین حد که شما می دانید. بله به قول شما فدراسیون فوتبال ایران من را سر کار گذاشت، اما عمان نه!

ولی می دانیم خودتان هم علاقه داشتید در ایران کار کنید.

فقط علاقه من کافی نیست. باید دو طرف بخواهند.

چرا صبر نکردید؟

من از عمان و چند کشور دیگر پیشنهاد داشتم و دارم و به عنوان یک مربی حرفه ای باید تیم بعدی خودم را انتخاب کنم. همه ایرانی ها هم می دانند چقدر به کشورتان علاقه دارم و تا ابد خاطرات خوب زندگی در تهران و ایران را فراموش نمی کنم.

پرسپولیسی ها هم خیلی شما را دوست دارند. گابریل کالدرون هم که رفته است.

من برای یحیی (گل محمدی) آرزوی موفقیت می کنم. طرفداران پرسپولیس هم تا ابد در قلب من جا دارند. خودشان همه چیز را خوب می دانند. وقتی یک نفر می آید من را تهدید می نماید که به فیفا شکایت می نماید برایم جالب است. بعد هم لطف می نماید و می گوید اگر برانکو با فدراسیون به نتیجه برسد ما شکایت خود را پس می گیریم.

منظورتان مصاحبه تلویزیونی انصاری فرد است؟

بله، من به آقای انصاری فرد می گویم لطف کند و از من به فیفا شکایت کند. شکایت خود را هم پس نگیرد!

بالاخره شما هم تخفیف بدهید که ماجرا تمام گردد.

من به گواه خود طرفداران پرسپولیس هر کاری می توانستم کردم. هفت تا جام با پرسپولیس گرفتم و حالا چرا باید تخفیف بدهم؟ من اگر در کشور دیگری این همه جام می گرفتم باز هم با این رفتار ها روبرو می شدم؟ نه! اتفاقاً بروند شکایت نمایند. در یک قرن گذشته کدام پرونده را فوتبال ایران در فیفا برنده شده است؟ بروند شکایت نمایند ولی مطمئن باشند یک دلار هم برنده نخواهند شد!

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 206

به "برانکو: فدراسیون فوتبال ایران من را سر کار گذاشت، انصاری فرد لطف نکند، حتماً از من شکایت کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: فدراسیون فوتبال ایران من را سر کار گذاشت، انصاری فرد لطف نکند، حتماً از من شکایت کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید