انگیزه دهی فضانوردان به افرادی که به دلیل کرونا ویروس در خانه مانده اند (

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، فضانوردان مستقر در ایستگاه فضایی بین المللی تصاویری از فعالیت های ورزشی خود در فضا منتشر کردند تا به افرادی که به دلیل کرونا ویروس در قرنطینه هستند، انگیزه بدهند.

انگیزه دهی فضانوردان به افرادی که به دلیل کرونا ویروس در خانه مانده اند (

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، هم اکنون کرونا ویروس در اغلب کشورهای دنیا شیوع پیدا نموده و سبب شده میلیاردها نفر از انسان ها در سراسر دنیا در خانه بمانند.

این امر موجب شده مردم مجبور شوند برای انجام فعالیت های ورزشی و تناسب اندام خود راه های خلاقانه ای را به کار گیرند.

از آنجا که فضانوردان فعلی مستقر در فضا ماه هاست که در فضا و انزوا به سر می برند، به خوبی زمینی ها را درک می نمایند و با انتشار تصاویر فعالیت های ورزشی خود به یاری آن ها آمده اند.

این فضانوردان ویدئویی از ورزش کردن خود بر فراز 250 مایلی زمین منتشر کردند.

در ایستگاه فضایی بین المللی تجهیزات ورزشی منحصر به فردی وجود دارد که می توان به وجود دمبل، یک تردمیل با طناب ورزشی و یک دوچرخه ثابت بدون جایگاه و دسته اشاره نمود.

جسیکا میر تنها فضانورد زن فعلی مستقر در فضا در این ویدئو اظهار کرد، مطالعات نشان داده که ورزش نه تنها برای سلامتی جسم لازم است، بلکه باید برای سلامتی روح نیز ورزش کرد.

در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر در سراسر دنیا به کرونا ویروس مبتلا شده اند و میزان مرگ ومیر بر اثر بیماری کووید-19 از 55 هزار و هفتصد نفر تجاوز نموده است.

این ویروس سبب شده که حدود 20 درصد جمعیت دنیا در خانه های خود بمانند.

طی این دوران که اغلب مردم اضطراب دارند، بسیاری از آن ها به دنبال راه هایی برای کاهش استرس خود هستند. به همین دلیل ورزش کردن را انتخاب نموده اند.

ولی ورزش کردن در خانه دشواری های خاص خود را هم دارد.

جسیکا میر و تیم همکار او تصاویر ورزش کردن خود درون ایستگاه فضایی بین المللی را به اشتراک گذاشتند تا به مردم امید دهند.

ورزش کردن در فضا چالش های خاص خود را به همراه دارد ولی بدون ورزش کردن، فضانوردان تا 15 درصد از حجم عضلات خود را از دست می دهند.

این فضانوردان باید تمرینات قلبی و عروقی هم انجام دهند. این کار با استفاده از یک تردمیل کوچک یا دوچرخه ثابت انجام می گردد. ولی طبیعتا این دستگاه ها با دستگاه هایی که در باشگاه ها می بینیم، متفاوت هستند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 285

به "انگیزه دهی فضانوردان به افرادی که به دلیل کرونا ویروس در خانه مانده اند (" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگیزه دهی فضانوردان به افرادی که به دلیل کرونا ویروس در خانه مانده اند ("

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید