سال جاری برای تسهیلات اشتغال مددجویان بهزیستی اعتبار سه هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شده است

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، خبرگزاری خبرنگاران- معاون مشارکت های مردمی، و امور مجلس بهزیستی گفت: سال جاری اعتبار سه هزار میلیارد تومانی برای تسهیلات اشتغال مددجویان بهزیستی در نظر گرفته شده است.

سال جاری برای تسهیلات اشتغال مددجویان بهزیستی اعتبار سه هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شده است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، ذوالفقار یزدانمهر اضافه کرد: تعهد ما در سال 99، تسهیل گری اشتغال 56 هزار و 716 نفر بود که طبق برنامه عملکردی که همکاران ما در دفتر اشتغال داشتند برای اشتغال 59 هزار و 304 نفر توانستند تسهیل گری نمایند.

وی با بیان اینکه اعتباراتی که از محل تبصره 16 قانون بودجه در اختیار ما نهاده شد، دو هزار و 100 میلیارد تومان بود، اظهار داشت: این اعتبارات به صورت قرض الحسنه در مناطق مرزی و محروم با کارمزد چهار درصد و در سایر مناطق با کارمزد 6 درصد پرداخت می گردد. خوشبختانه عملکردی که تا انتها سال داشتیم، 1558 میلیارد تومان بوده که در نوع خود نسبت به سنوات گذشته بی سابقه بوده است.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی گفت: اشتغالی که از این محل محقق شده 37 هزار نفر بوده و تا آخر اردیبهشت فرصت داریم پرونده های ارسالی به بانک را مورد آنالیز قرار دهیم.

وی ادامه داد:یک میلیون و 600 هزار معلول تحت پوشش بهزیستی هستند و حدود 240 هزار زن سرپرست خانوار نیز تحت پوشش این سازمان نهاده شده اند و از این میان، بیش از یک میلیون خانوار از بهزیستی مستمری می گیرند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1101

به "سال جاری برای تسهیلات اشتغال مددجویان بهزیستی اعتبار سه هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال جاری برای تسهیلات اشتغال مددجویان بهزیستی اعتبار سه هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید