ارسال 4 هزار و 281 طرح خلاقانه از کارگران اصفهانی به سی و دومین جشنواره امتنان

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: 4 هزار و 281 طرح خلاقانه از کارگران اصفهانی به سی و دومین جشنواره امتنان ارسال شده است.

ارسال 4 هزار و 281 طرح خلاقانه از کارگران اصفهانی به سی و دومین جشنواره امتنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان احمد رضا پرنده سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفا اجتماعی استان اصفهان با اعلام این خبر شرح داد: کارگران واحدهای مالی استان اصفهان در بخش های صنعت 2535طرح، خدمات 1152طرح، کشاورزی 230 طرح در پورتال سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و فراوری ثبت نام کرده اند که طرح ها و مدارک آنها در حال داوری است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر 3800 طرح قابل داوری است و توسط کمیته داوران، متشکل از اساتید دانشگاه، کارشناسان اداره کل فنی و حرفه ای، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، اداره کل جهاد کشاورزی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در حال آنالیز می باشد.

پرنده همچنین گفت: در سرانجام داوری، کارگران خلاق و مبتکر و واحدهای مالی که بالاترین سطح امتیاز را کسب کرده اند جهت رقابت در سطح ملی در 3 بخش کارگر نمونه، گروه کار نمونه و واحد نمونه به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی خواهند شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 928

به "ارسال 4 هزار و 281 طرح خلاقانه از کارگران اصفهانی به سی و دومین جشنواره امتنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال 4 هزار و 281 طرح خلاقانه از کارگران اصفهانی به سی و دومین جشنواره امتنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید