آپارتمان های کمتر از قیمت میانگین پایتخت

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، آخرین گزارش رسمی بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن شهر تهران نشان می دهد میانگین هرمترمربع آپارتمان مسکونی در پایتخت به 30 میلیون و 270 هزار تومان رسیده است. البته آن طور که جزئیات این گزارش و همچنین آنالیز های میدانی نشان می دهد بخش زیادی از معاملات خریدو فروش ماهانه با قیمتی کمتر از میانگین قیمت مسکن شهر تهران در هرمترمربع منعقد شده اند.

آپارتمان های کمتر از قیمت میانگین پایتخت

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به طوری که در آخرین ماه سال گذشته که میانگین قیمت مسکن در شهر تهران از مرز 30 میلیون تومان گذشت بیش از 61 درصد معاملات خرید و فروش ثبت شده در مناطق مختلف شهر تهران، با قیمتی کمتر از 30 میلیون تومان در هرمترمربع ثبت شده اند.

جزئیات گزارش بانک مرکزی حاکی از آن است که در آخرین ماه از سال گذشته، واحد های مسکونی در دامنه قیمتی 15 تا 20 میلیون تومان به ازای هر مترمربع بنا با سهم 16 درصد، بیشترین سهم از تعداد معاملات ماهانه پایتخت را به خود اختصاص داده اند. همین طور دامنه های قیمتی 20 تا 25 میلیون و 10 تا 15 میلیون تومان، به ترتیب با سهم های 7/ 15 و 6/ 13 درصد در رتبه های بعدی قرار دارند.

مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران نیز عنوان می نمایند بخش عمده معاملات محدود خرید و فروش که در این روز ها در بازار مسکن در حال اجرا است بیشتر مربوط به واحد های مسکونی با قیمت کمتر از 30 میلیون تومان در هرمترمربع اختصاص دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1109

به "آپارتمان های کمتر از قیمت میانگین پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های کمتر از قیمت میانگین پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید