آمار بالای خشونت خانگی در دوران خانه نشینی کرونا در ژاپن

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، ژاپن می گوید در بازه زمانی طولانی که از مردم خواسته شده بود به دلیل ویروس کرونا در خانه بمانند، خشونت خانگی در این کشور افزایش یافته بود.

آمار بالای خشونت خانگی در دوران خانه نشینی کرونا در ژاپن

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

تلویزیون دولتی ژاپن، این دفتر با اشاره به افزایش تعداد افراد جویای مشاوره مرتبط با خشونت خانگی می گوید در دو ماه آوریل و مه ،13 فروردین تا 13 خرداد،، مراکز حمایت و مشاوره خشونت های خانگی در سراسر کشور بیش از 13 هزار و 400 درخواست مشاوره مرتبط با آزار و اذیت های خانگی دریافت نموده بودند.

گزارش می افزاید این رقم در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، در ماه آوریل حدود 30 درصد و در ماه مه تقریبا 20 درصد افزایش داشته است.

در سال های اخیر مشاوره های مرتبط با خشونت خانگی رو به افزایش بوده است مقامات می گویند میزان این افزایش در ماه های آوریل و مه، که کشور به طور مرحله ای وارد شرایط اصظراری شد، بیشتر بوده است.

دفتر کابینه همچنین گفته است که یک مرکز جدید مشاوره خشونت های خانگی که دولت ایجاد نموده، در طول این دو ماه تا نیمه ژوئن،26 خرداد،، بیش از هشت هزار و 200 درخواست مشاوره دریافت نموده بود.

در همین ارتباط، وزارت کار و رفاه هم گفته است که مراکز مشاوره کودک در سراسر کشور در ماه آوریل به بیش از 14 هزار و 300 مورد کودک آزاری رسیدگی نموده است در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل، این رقم چهار درصد افزایش داشته است.

دولت ژاپن در ماه های آوریل و مه در سراسر کشور شرایط اضطراری بیان کرد و 126 میلیون نفر جمعیت را با محدودیت ها و فاصله گذاری های اجتماعی روبرو کرد تا شیوع کرونا را مهار کند.،ایرنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 546

به "آمار بالای خشونت خانگی در دوران خانه نشینی کرونا در ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار بالای خشونت خانگی در دوران خانه نشینی کرونا در ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید