آخرین قیمت مسکن در تهران

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، خریداران وفروشنده های بازار مسکن با نوعی سردرگمی و ابهام از بابت اطلاع و معین قیمت خرید وفروش واحدهای مسکونی روبرو شده اند.

آخرین قیمت مسکن در تهران

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، تحقیقات میدانی از بازار معاملات خرید وفروش مسکن در شهر تهران و همچنین محتوای قیمتی فایل های عرضه شده به بازار ملک نشان می دهد یکی از مهم ترین و بارزترین مشخصه های فایل های عرضه شده به بازار مسکن در روزهای اخیر، نوعی بی نظمی قیمتی در معین نرخ های پیشنهادی است. به این معنا که در فایل هایی که طی روزهای اخیر به بازار مسکن مناطق مختلف شهر تهران عرضه شد در حالی بعضی از فایل ها با قیمت های پیشنهادی نجومی و غیرواقعی به بازار عرضه شده اند که در عین حال بعضی دیگر از فایل ها با سطح قیمت های مناسب به متقاضیان پیشنهاد شده اند.

هر چند در این میان سهم فایل هایی که با قیمت های نامتعارف به بازار عرضه شده اند در مقایسه با فایل های قیمت مناسب بیشتر است اما کماکان متقاضیان مسکن می توانند در بعضی از محلات شهر تهران با بودجه های کمتر نیز اقدام به خرید آپارتمان نمایند. این امکان در مناطق شرقی و جنوب شرقی پایتخت بیش از محلات غربی و جنوب غربی برای متقاضیان فراهم است.

در جدول زیر آخرین فایل های عرضه شده به بازار مسکن شهر تهران در مناطق مختلف با قیمت های پیشنهادی اعلام شده از سوی فروشنده ها آمده است. این قیمت ها، نرخ های پیشنهادی و اعلامی مالکان فروشنده هستند ونرخ قطعی این آپارتمان ها به شمار نمی فرایند.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 767

به "آخرین قیمت مسکن در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین قیمت مسکن در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید